4 המרכיבים הכי חשובים בקידום אתרים אורגני

4 המרכיבים הכי חשובים בקידום אתרים אורגני
תוכן העיניינים

כמעט בכל תחום שאותו נבחר, הרשת מוצפת בכמות אדירה של מידע. אם אתם מעוניינים שדווקא התכנים שלכם הם אלו שיגיעו לעיניים של הגולשים, קידום אתרים הוא משהו שאתם לא יכולים לוותר עליו. בעוד שבעבר הדרך שבה היינו מקדמים אתרים היא באמצעות תשלום למנוע החיפוש, כיום יש דרך טובה יותר לעשות את זה, ואנחנו כאן כדי לספר לכם על הדרך הזו.

 

קידום אורגני

קידום אתרים מתחלק לשני סוגים. הסוג שעליו נדבר נקרא קידום אורגני, וכדי להבין אותו טוב יותר צריך לדבר רגע על דירוג האתרים של גוגל. כאשר אנחנו מבצעים חיפוש בגוגל, יש אלגוריתם מסוים שמדרג את תוצאות החיפוש שנגלות מול העיניים שלנו. קידום אתרים אורגני נועד להתאים את האתר שלכם לאלגוריתם הזה, בכדי שהוא יגיע למקום גבוה ברשימת תוצאות החיפוש.

קידום אורגני

מילות מפתח

הדבר הראשון שאותו יש לעשות הוא מחקר מילות מפתח. בכל תחום, גוגל מגדירה מילות שנחשבות למילות המפתח של אותו תחום, וככל שבאתר שלכם יש יותר מילים כאלו כך בעת החיפוש של הנושא הזה האתר שלכם יגיע למקום גבוה יותר. את המילים הללו יכול להיות קצת קשה לגלות, במיוחד בתחומים שבהם יש מגוון רחב של אתרים, ולכן במחקר מילות מפתח חשוב להשקיע.

מילות מפתח

מהירות גלישה

בכל דירוג אתרים, מהירות הגלישה של האתר היא קריטריון מרכזי. אם אתם רוצים שהאתר שלכם יקבל דירוג גבוהה, מהירות גלישה טובה היא משהו שאסור לכם לוותר עליו. כדי לשפר את מהירות הגלישה של האתר אפשר לעשות שימוש באחסון אתרים, שיאפשר לכם להעביר את כל הדאטה של האתר לענן אחסון חיצוני, ויימנע מצב שבו כמות גדולה של דאטה מאטה את מהירות הגלישה.

 

תכני מדיה וקישורים

דירוג האתרים גם בוחן את כמות ההופעות של קישורים במאמרים שלכם, וכמובן מה האתרים שאליהם אתם מפנים. ככל שתפנו לאתרים בעלי אמינות גבוהה ושבאתר שלכם יהיו יותר תכני מדיה, כך הדירוג יהיה גבוה יותר. את ההטמעה של התכנים יש לעשות בצורה מושכלת, שתראה כמה שיותר טבעית לעין של הגולשים.

 

ייעוץ מקצועי

תחום קידום האתרים, ובמיוחד קידום אתרים אורגני הוא תחום מורכב שדורש הבנה במספר עולמות תוכן. אם אתם רוצים להוביל את האתר שלכם לקבל דירוג גבוה ולהעלות את רמת החשיפה שלה הוא זוכה, מומלץ לקבל ליווי מקצועי לטובת הקידום. אנשי המקצוע יבחנו את האתר שלכם, ויבנו לכם תוכנית עבודה שבסיומה האתר שלכם יהיה מדורג הרבה יותר גבוה.

 

לסיכום

כדי שנוכל לקדם את האתר שלנו עומדות בפנינו שתי אפשרויות. הראשונה היא פשוט לשלם כסף כדי שהוא יגיע למקום גבוה יותר בחיפוש, ואילו השנייה היא לבנות אותו בצורה כזו שעונה על אלגוריתם החיפוש. הצורה השנייה נקראת קידום אורגני, וכאן קיבלתם סקירה על החלקיים המרכזיים שיש בה.

4 המרכיבים הכי חשובים בקידום אתרים אורגני

490 בניית אתרים - סמל
בניית אתרים
מבית עשהאל דרייר בע"מ

בניית אתרי אינטרנט על תשתית וורדפרס, אתרים ברמה הגבוהה ביותר מתאימים לקידום במנועי החיפוש, מבית עשהאל דרייר מקדם אתרים מקצועי עם צוות שיודעים להבריג את האתרים שלכם במקום הראשון.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
מחפש את החברה שתבנה את האתר שאתה חולם עליו?
חייג עכשיו!
8 טיפים להשגת משרת החלומות שלך!
כללי
8 טיפים להשגת משרת החלומות שלך!

בשוק העבודה המתפתח במהירות של ימינו, קבלת משרת החלומות שלך בתעשיית ההייטק יכולה להיות מאתגרת ומתגמלת כאחד. עם התקדמות הטכנולוגיה והביקוש ההולך וגובר לאנשי מקצוע

מתי ניתן לחלק מגני הוקרה
כללי
מתי ניתן לחלק מגני הוקרה

אם אתם מחפשים דרך להוקיר מישהו בצורה בלתי רגילה, מגן הוקרה זו הדרך הנכונה לעשות את זה. כאן נספר על המקרים שבהם מתאים להעניק מגן. 

ייעוץ עסקי
כללי
מה כוללים שירותי ייעוץ עסקי?

בנוף העסקי הדינמי והתחרותי של היום, ארגונים רבים זקוקים לעתים קרובות למומחיות חיצונית כדי לנווט בין האתגרים השונים, לשפר את התפעול של העסק ולהוביל אותו