4 דרכים להשתמש באתר הר הביטוח

4 דרכים להשתמש באתר הר הביטוח
תוכן העיניינים

כיום, יותר קל מתמיד לקבל את התמונה הרחבה על המצב הפיננסי שלכם וכן על הביטוחים הרבים והפרמיות השונות שרכשתם עבורכם, עבור המשפחה והילדים שלכם. חברת הר הביטוח מתגאה באתר נוח לשימוש, אפקטיבי ומלא במידע העוסק בתחומי הביטוח השונים, ובמאמר זה נספר לכם מה שאתם צריכים לדעת עליו וכיצד ניתן להשתמש בו.

 

מי היא חברת הר הביטוח

חברת הר הביטוח הינה סוכנות מובילה בשוק בתחום הביטוחים, אשר מספקת שירותי ביטוח במגוון של תחומים מול רוב בתי ההשקעות וחברות הביטוח הפועלות בארץ. הענפים בהם מתעסקת הר הביטוח הם ענף ביטוח החיים, אלמנטרי, ביטוחים ופיננסים וכמובן ביטוחי בריאות שונים. לחברה ניסיון של שנים רבות וצוות מקצועי אשר מעניק שירות מעולה לכל לקוח. החברה עצמה מחולקת לענפים כאשר בכל ענף שכזה פועלים אנשי מקצוע המומחים בביטוחים הספציפיים לו, כך שכל לקוח מקבל חוות דעת מומחית ברמה הגבוהה ביותר.

 

מה היא מציעה ללקוחותיהארנפלד סוכנות לביטוח בע"מ

חברת הר הביטוח, או ארנפלד סוכנות לביטוח בע"מ, מציעה ללקוחותיה שירותי ייעוץ מתקדמים בתחום הביטוח. כאשר לקוח שוכר את שירותיהם, הוא מקבל תחקיר מקיף ויסודי המעמיק בכל תחומי הביטוח בחייו וחיי משפחתו, בעסק, הרכב וכולי. בעזרת התחקיר הנ״ל הצוות המקצועי של הר הביטוח יכולים להנפיק עבורו דו״חות מפורטים ומדוייקים הכוללים את כל הפרמיות השונות באחזקתו, השוואה נרחבת של הביטוחיםה שונים ומציאת כפילויות ו/או ביטוחים מיותרים שעולים כסף רב כל חודש ושנה.

 

כיצד להשתמש באתר הר הביטוח?

אתר הר הביטוח הוא פלטפורמה קלה למדי לתפעול, שיכולה לעזור לכם רבות לקבל תמונה רחבה ומלאה של המצב הכלכלי והביטוחי שלכם. איך משתמשים בו?

  • ממלאים טפסים דיגיטליים ושולחים למומחים של הר הביטוח את כל הפרטים שלכם בכדי לקבל מהם דו״ח וייעוץ לגבי מצב הביטוחים שלכם ושל המשפחה שלכם. התהליך לוקח בערך 3 דקות וכולל החתמה על ייפוי כוח עבור איסוף מסמכים
  • משתמשים במערכת המשוכללת של הר הביטוח שתעזור לכם לזהות כפל ביטוחי, להשוות בין פרמיות שונות ולהצביע על דמי ניהול גבוהים במיוחד ביחס למשק, לרכז את כל הביטוחים שלכם במקום אחד שיאפשר לכם לבחון את המצב בצורה מסודרת ופשוטה
  • יוצרים קשר עם הצוות המקצועי של חברת הר הביטוח בכדי לקבל מידע נוסף, להתייעץ, לשאול שאלות ולבקש עזרה בהפעלת הביטוח והתביעה מול חברות הביטוח
  • קוראים מאמרי תוכן מעמיקים הכתובים באופן יסודי ובשפה פשוטה וברורה ומקבלים ידע חיוני עבור ההתנהלות שלכם מול חברות הביטוח השונות

 

כאן עבורכם

חברת הר הביטוח שמחה לעמוד לרשותכם ולעזור לכם לקבל שליטה על מגוון של ביטוחים שונים, להבין את האותיות הקטנות ואת ההשלכות הגדולות של ביטוחים משמעותיים כמו כמו ביטוח חיים, ביטוח הרכב, ביטוחים רפואיים וכיסויים שונים, ביטוח הדירה, ביטוח נסיעות לחו״ל ומגוון ביטוחים נוספים.

 

לסיכום

בעזרת האתר של חברת הר הביטוח תוכלו להתחיל תהליך של ייעוץ יחד עם איש מקצוע בתחום הביטוחי שתבחרו, להשתמש במערכת חדשנית שתעזור לכם קבל דו״ח מפורט של מצב הביטוחים שלכם, לקרוא ולהעמיק על סוגיות ביטוחיות שונות ולהעשיר את הידע שלכם.

מי היא חברת הר הביטוח

490 בניית אתרים - סמל
בניית אתרים
מבית עשהאל דרייר בע"מ

בניית אתרי אינטרנט על תשתית וורדפרס, אתרים ברמה הגבוהה ביותר מתאימים לקידום במנועי החיפוש, מבית עשהאל דרייר מקדם אתרים מקצועי עם צוות שיודעים להבריג את האתרים שלכם במקום הראשון.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
מחפש את החברה שתבנה את האתר שאתה חולם עליו?
חייג עכשיו!