3 שלבים ליצירת קורס דיגיטלי מושקע שירצו לקנות

קורס דיגיטלי
תוכן העיניינים

בשנים האחרונות ישנה תופעה מופלאה – ניתן לרכוש ידע מהבית. כך, שאנשים רבים במקום ללכת לקורס פרונטלי, בוחרים ללמוד בקורסים באונליין. לאור עובדה זו, אנשים רבים בעלי קורסים וידע החלו להעביר את הקורסים לאינטרנט. אם יש לכם ידע בכל תחום שהוא שאתם רוצים להעביר, ואתם לא יודעים מאיפה להתחיל, קראו את השלבים הבאים או לחילופין התייעצו עם חברת DigitalCourse.

 

הכרת הפלטפורמה הדיגיטלית

העברת קורס דיגיטלי שונה בתכלית מהעברת קורס פרונטלי. כדי להבין את עולם הקורסים הדיגיטליים רצוי כשלב מקדמי לקחת חלק בקורס דיגיטלי או שניים. השתתפות בקורס כזה יכולה לעזור לכם לקבל השראה לעולם זה ולעזור לכם להבין מעט מה הוא כולל, מה הוא דורש, ומה הייתם מכניסים בקורס הדיגיטלי העתידי שלכם.

 

בחירה בין פרסום להפקה

בשלב הראשון אתם צריכים להבין מהי נקודת הפתיחה שלכם – האם אתם מתכננים ליצור את הקורס בעצמכם ולבקש עזרה בהפצתו או בפרסומו, או שאתם צריכים שיעזרו לכם לבנות את הקורס הממוחשב. בDigitalCours ניתן לבקש יצירת קורס דיגיטלי מאפס. ישנם מספר הבדלים בין יצירת קורס דיגיטלי לבד לבין בניית קורס דיגיטלי עם החברה.

היתרון הגדול של יצירת קורס דיגיטלי לבד, ללא עזרה של תכנון היא כמובן החיסכון בכסף. אם אתם טובים בבניית קורסים, ולא זקוקים להכוונה, ייתכן שטובה הבחירה לעשות זאת לבד. את העזרה הם יבקשו רק בשלב ההפצה מנגד, לא לכל אחד קלה בניית קורס דיגיטלי ולכן אנשים רבים פונים לחברה שבונה בעבורם את הקורס כמו DigitalCours. כך האדם בוחר את התוכן והחברה עוזרת לו לקבל את הצורה של קורס אינטרנטי נגיש לקהל הרחב ונוח וזמין לשימוש.

 

השקעה בתכנים

קורס דיגיטלי זה קורס שאנשים בוחרים מבין קורסים רבים בנושא. לכן, חשוב מאד שהתכנים שלו יהיו מושקעים. הפכו את הקורס לכמה שיותר אינטראקטיבי כך שכל אדם שילמד בו יהינה ללמוד – מנער עד אדם מבוגר.

יש לשים לב כי התכנים מונגשים לקהל היעד לו הם מיועדים. כך, קורס לילדים יראה שונה בתכלית לקורס לאנשים מבוגרים. אם הקורס מיועד לקהל הרחב ולא מוכוון גיל עליו להיות ניטרלי כך שכל גיל ירגיש שהקורס נגיש לו.

 

הפצת הקורס באינטרנט

לאחר שהקורס מוכן, יש להפיצו באינטרנט. את ההפצה יש לעשות דרך אתרים של קורסים כך שאנשים יוכלו להיכנס לאתר זה, לחפש את סוג הקורס אותו הם רוצים ובין הקורסים למצוא גם את הקורס שלכם. אם הקורס יהא באתר רנדומלי אין הכרח שכל אדם יראה אותו בעקבות חיפושים באינטרנט.

פנו לאחד מהאתרים שדואג להפיץ קורסים דיגיטליים, ובקשו ממנו עזרה בהפצה של האתר שלכם. כפי שאמרנו בהתחלה, אתרים אלו יודעים לעזור לבנות את האתר אך כמובן גם להפיץ אותו.

קורס דיגיטלי

490 בניית אתרים - סמל
בניית אתרים
מבית עשהאל דרייר בע"מ

בניית אתרי אינטרנט על תשתית וורדפרס, אתרים ברמה הגבוהה ביותר מתאימים לקידום במנועי החיפוש, מבית עשהאל דרייר מקדם אתרים מקצועי עם צוות שיודעים להבריג את האתרים שלכם במקום הראשון.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
מחפש את החברה שתבנה את האתר שאתה חולם עליו?
חייג עכשיו!
5 קורסים שיעזרו לכם להרוויח הרבה!
קורסים דיגיטליים
5 קורסים שיעזרו לכם להרוויח הרבה!

בשוק העבודה התחרותי של היום, למידה מתמשכת ושיפור המיומנות הם חיוניים כדי להתקדם ולמקסם את פוטנציאל ההשתכרות שלך. השקעה בקורסים הנכונים יכולה לשפר משמעותית את

טיק טוק
קורסים דיגיטליים
החשיבות העצומה שבטיקטוק לעסקים

כל איש שיווק ופרסום מתחיל יכול לספר לכם על החשיבות העצומה של נוכחות ברשתות החברתיות ובאתרי אינטרנט. יותר ויותר שירותים עוברים להיות מקוונים, ואנשים מבלים