3 סודות שחובה להכיר על נכסים דיגיטליים

אתר ראשית
תוכן העיניינים

השקעה בנכסים היא בדרך כלל השקעה פיזית בדירות, מגרשים, משרדים וכד'. לעומת זאת נכסים דיגיטליים הם נכסים וירטואליים, שההשקעה בהם נמוכה והם מניבים תשואות קבועות, פאסיביות וגבוהות יותר מנכסים פיזיים. קבלו 3 סודות שחובה לדעת על נכסים דיגיטליים.

 

1 – ממליצים באתר הפרטי ומרוויחים

בעלי אתרי אינטרנט מזרימים תנועה של גולשים המתעניינים באתרים שלהם. אם נשווה זאת לנכס בפועל האתר הוא כמו דירה בטאבו להשקעה בה מתעניינים קונים ושוכרים. ככל שמשקיעים יותר באתר, כך ניתן ליצור ממנו הכנסה. איך זה עובד? הגולשים מתעניינים באתרים מושקעים מבחינת תוכן ועיצוב. כאשר האתר מייצר תנועה ישנה התעניינות גם מצד מפרסמים שונים המשלמים לבעלי האתרים כדי שיוכלו לפרסם בהם את המוצרים שלהם. גולשים המגיעים לאתר הם הלקוחות להם ניתן למכור את המוצרים והשירותים השונים, כך שעל המכירות אתם מקבלים רווחים. כלומר, בתור בעלי האתרים אתם ממליצים על המוצרים או השירותים באמצעות קישורים ייחודיים ומרוויחים כסף מהספקים על המכירות שעליהם המלצתם.

 

2 – מוכרים לידים ומרוויחים

כאשר גולשים משאירים את פרטיהם באתר הם הופכים ללקוחות פוטנציאליים שלהם ניתן למכור לידים באמצעות פניות מקוונות. לדוגמה, עסק המציע סדנה להפסקת עישון מפרסם באתר שלכם פנייה מקוונת או ליד כדי שירכשו ממנו את הסדנה. הגולשים באתר שלכם משאירים את הפרטים שלהם וכשהם רוכשים את הסדנה אתם מרווחים כסף מבלי להתאמץ. הסוד הוא להיות מודע ללידים שאתם מוכרים ולבצע אופטימיזציה. כלומר, לוודא שהגולשים שמילאו את הפניות המקוונות אכן מתכוונים לרכוש את הסדנה או המוצר. כך האתר שהוא למעשה המותג שלכם, הופך לאמין ואתם תוכלו לדרוש שכר גבוה יותר על השירותים שלכם.

 

3 – משכירים את האתר עבור תשלום חודשי

האתר באינטרנט המשמש כנכס דיגיטלי עבורו ניתן לקבל דמי שכירות ממש כמו בנכס פיזי. ניתן להשכיר את האתר עבור שכירות חודשית או שנתית וכך להפיק רווחים. כך למשל, אם יש לכם מספר אתרים תוכלו להשכיר אותם כנכסים דיגיטליים. יתרה מכך, קבוצת פייסבוק, ערוץ יוטיוב או דף אינסטגרם, נחשבים גם הם לנכסים דיגיטליים אותם ניתן להשכיר. ההבדל הוא שבמקרים כאלו אינכם הבעלים ואתם כפופים למדיניות של הנהלת הרשתות החברתיות. לפיכך, יש להשקיע בכל הערוצים. כלומר, להשקיע באתר אינטרנט פרטי ולפתוח ערוצים נוספים גם בפלטפורמות החברתיות. לדוגמה, אתר העוסק בקידום אתרים פותח אתר באינטרנט העוסק בתחום ובונה במקביל נכסים משניים ברשתות החברתיות. הסוד הוא לייצר תוכן משמעותי הקשור לקידום אתרים וכך ליצר תנועה של גולשים בכל הערוצים. כאשר מייצרים תנועה נרחבת של גולשים ניתן להשכיר את האתר או הערוצים השונים ולהרוויח. על מנת להפיק רווחים בצורה חכמה מומלץ לעבור קורס בניית אתרים בוורדפרס שיעניק לכם את הכלים הדרושים לעיסוק בנכסים דיגיטליים כמו המומחים של wealth שילמדו אתכם הכל.

אתר

490 בניית אתרים - סמל
בניית אתרים
מבית עשהאל דרייר בע"מ

בניית אתרי אינטרנט על תשתית וורדפרס, אתרים ברמה הגבוהה ביותר מתאימים לקידום במנועי החיפוש, מבית עשהאל דרייר מקדם אתרים מקצועי עם צוות שיודעים להבריג את האתרים שלכם במקום הראשון.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
מחפש את החברה שתבנה את האתר שאתה חולם עליו?
חייג עכשיו!
אתר מכירות
נכסים דיגיטליים
סוגי נכסים דיגיטליים שחייבים להקים

אתם קצת לחוצים בכסף, והמשכורת הרגילה שלכם לא מספיקה כדי לכסות על ההוצאות? ישראלים רבים מחפשים אפיקי הכנסה נוספים לאחר שעות העבודה, כאשר אחד הפופולאריים