2 דרכים למשוך גולשים לאתר

למשוך גולשים לאתר
תוכן העיניינים

כל בעל אתר יודע שכדי להצליח בתחום שלו ולהתעלות על המתחרים, הוא צריך לבצע צעדים שימשכו את הגולשים אל האתר שלו. בגלל שאנו יודעים כי מדובר בנושא שמעניין רבים, החלטנו לצאת ולבדוק מהן הדרכים הטובות ביותר שיכולות למשוך את הגולשים אל האתר של העסקים שלכם, הקוראים שלנו. אתם מוזמנים לקרוא את המדריך הנוכחי בעיון רב ולגלות מהן 2 הדרכים שנמצאו כנפוצות ויעילות ביותר.

 

תכירו תחילה את הגורמים שבזכותם המדריך עולה לרשת

רגע לפני שנציג בפניכם את הדרכים הנבחרות למשוך את הגולשים אל האתר שלכם, כדאי שתדעו שהמדריך הנוכחי לא נכתב על ידינו בלבד. בניגוד למדריכים שכתבנו עד כה, הפעם החלטנו לפנות אל מומחים בתחום. כלומר, בעלי אתרים שמצאו את הנוסחה הנכונה למשיכת הגולשים אל האתר.

הגענו אל אותם בעלי אתרים לאחר שפרסמנו פוסט בפייסבוק ובו שאלנו את השאלה הבאה: "שלום, אנחנו כותבים מדריך שצפוי לעלות לרשת בקרוב. נשמח לשמוע מבעלי עסקים שיש להם אתרים – מה הסוד שלכם למשיכת גולשים אל האתרים שלכם?". לשמחתנו, הגיבו על הפוסט מעל ל – 300 גולשים שהם בעלי אתרים ששמחו לעזור. זו ההזדמנות להודות להם על התגובות המפורטות. שכן, בזכותם, מדריך זה נכתב והוא עולה לרשת.

 

הדרך ה – 1 הנפוצה ביותר למשיכת גולשים אל האתר

הדרך שנמצאה הנפוצה ביותר היא באמצעות קידום ממומן בגוגל. מסתבר במעל ל – 200 מבעלי העסקים שהגיבו על הפוסט עובדים אל מול חברה לקידום ממומן בגוגל שמלווה אותם בקמפיין פרסומי רחוק טווח. היו מי שהסבירו באופן מעמיק כי העסק שלהם מופיע בשורה הראשונה או השנייה בגוגל וכך, הוא בולט לעין וגורם למשיכת גולשים אל האתר שלהם ולא אל אתרים מתחרים.

 

הדרך ה – 2 הנפוצה ביותר למשיכת גולשים אל האתר

הדרך השנייה היא באמצעות שליחת ברקודים מסקרנים ששולחים את הגולשים אל האתר. אלו שציינו את האפשרות הזו הסבירו בהרחבה שהם חילקו פליירים או תלו כאלו על עמודים ברחבי ערים גדולות בארץ. הם כתבו כותרת מסקרנת שפונה אל קהל היעד שלהם והובילה אותם לסרוק את הברקוד ולהיכנס אל האתר. מדובר ברעיון גאוני שאנחנו מוכרחים להודות שלקחנו בו חלק בעבר, כשנתקלנו במודעה מסקרנת ברחבי תל אביב.

 

מה הדרך המתאימה לכם ביותר?

עכשיו, אחרי שקראתם את הפרטים על 2 האפשרויות הנפוצות ביותר למשיכת גולשים אל האתר שלכם, נותר לכם להחליט מהי הדרך המתאימה ביותר עבורכם. אם תשאלו אותנו, אנחנו היינו בוחרים ב – 2 האפשרויות. שכן, אם אפשר לקפוץ על שתי חתונות ולהרוויח כניסות מרובות אל האתר – אז למה לא?

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת מהן 2 הדרכים למשיכה של גולשים אל האתר שלכם. כעת, כשיש בידיכם את כל המידע בנושא, עליכם פשוט ליישם את הדרך או הדרכים המתאימות ולראות תוצאות.

למשוך גולשים לאתר

490 בניית אתרים - סמל
בניית אתרים
מבית עשהאל דרייר בע"מ

בניית אתרי אינטרנט על תשתית וורדפרס, אתרים ברמה הגבוהה ביותר מתאימים לקידום במנועי החיפוש, מבית עשהאל דרייר מקדם אתרים מקצועי עם צוות שיודעים להבריג את האתרים שלכם במקום הראשון.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
מחפש את החברה שתבנה את האתר שאתה חולם עליו?
חייג עכשיו!
4 טיפים לקידום העסק שלך בקלות
קידום אתרים
4 טיפים לקידום העסק שלך בקלות

בעידן בו התחרות בעולם העסקים מתחזקת מיום ליום, מציאת דרכים חדשניות ויעילות לקדם את העסק הפכה למשימה מרכזית עבור כל בעל עסק. אך איך אפשר

למה אתם צריכים קידום אורגני
קידום אתרים
למה אתם צריכים קידום אורגני?

היום כולם זקוקים לשירותי קידום אורגני, מאחר ולא ניתן לקדם או לשווק את העסק או האתר שלכם, ללא נוכחות אונליין. רוב הלקוחות שלכם נמצאים בגוגל

קידום אתרים
קידום אתרים
כיצד ניתן לשפר את דירוג האתר בגוגל?

שיפור הדירוג שלכם בגוגל הינה מלאכה שדורשת שימוש במילות המפתח הנכונות, במבנה האתר ובאופטימיזציות כדי לספק חווית משתמש מצוינת, שהאלגוריתמים של גוגל יודעים לזהות וכך

תיאוריה של SEO
קידום אתרים
הכירו את תורת ה SEO –

קידום העסק שלכם באמצעות אלגוריתם החיפוש של גוגל הוא הדרך היעילה ביותר להבליט את אתר הבית שלכם ולהביא אותו לתוצאות הראשונות בחיפוש. השיטה מביאה אליכם