11 תוכנות שחובה ללמוד בתור מעצב גרפי

ADOBE
תוכן העיניינים

פוטושופ

אי אפשר לדבר על תוכנות לעיצוב גרפי מבלי להזכיר את פוטושופ. מדובר על תכונה פשוטה מאוד להפעלה ובעלת אינספור מאפיינים המאפשרים לנו ליצור דברי נפלאים באמת וכל זאת בפשטות ובקלות יחסית וכך אפשר לומר כי פוטושופ היא הבסיס לעבודה של על מעצב גרפי ועל כך אין עוררין.

Adobe InDesign

עוד תוכנה מעולה אשר כל מעצב צריך להכיר היא Adobe InDesign. זו תוכנה שגם כן פשוט להפעיל אותה עם פיצ'רים מעולים המאפשרים למעצב גרפי להגשים את החלומות שלו. כדאי לכל מעצב גרפי להכיר את התוכנה הזאת ולהבין איך ליצור איתה דברים מיוחדים.

 

Adobe Dreamweaver

Adobe Dreamweaver פחות ידועה מפוטושופ אך היא לא פחות טובה ממנה. מדובר על כלי שימושי מאוד למעצבים גרפיים ורבים וטובים עושים בכלי זה שימוש באופן קבוע וכך יוצרים דברים נפלאים תודות לתוכנה המעולה הזאת.

 

PowerPoint

אז נכון פאוור פוינט אולי נשמע לכם לא מספיק מתוחכם או מיוחד אך האמת היא שכל מעצב גרפי צריך להכיר את התוכנה הזאת. על רקע זה אנו חייבים לציין כי אפשר ליצור דברים יפים מאוד בפאוור פוינט וכדאי לכם להכיר את התוכנה הזאת. לא די להכיר את הדברים הבסיסים בתוכנה אלא יש ללמוד את כל התוכנה וכך ליצור דברים מדהימים בתוכנה זו.

 

Microsoft Office Applications

מיקרוסופט פיתחה עוד עוד שלל אפליקציות למעצב הגרפי, אפליקציות שכדאי להכיר. כל אפליקציה כזאת הינה חיונית למעצב גרפי מומחה ולכן יש להכיר את התוכנות השונות שפיתחה מיקרוסופט למעצב הגרפי.

 

HTML, CSS, and Javascript

לימודי גרפיקה חייבים לכלול לימודים של שפות אינטרנטיות. כיום יש קשר ישיר בין האינטרנט ובין עיצוב גרפי ולכן כל מעצב חייב להכיר שפות כמו HTML, CSS וג'אווה סקריפט. אלו הן שפות חיוניות לעבודות של המעצב הגרפי וכן חובה להכירם לעומק.

 

Adobe Illustrator

אילוסטרייטור זו בין התוכנות הידועות ביותר שיש למעצב הגרפי ואין ספק כי כל מעצב צריך להיות מומחה בשפה זו וזו עובדה שאין עליה עוררין.

 

Video and animation tools

אי אפשר לדבר על מעצב גרפי מבלי להזכיר את העובדה שהוא צריך לדעת גם כלי ווידאו שיש בשוק. ככל שהמעצב יכיר גם כלי ווידאו כך הוא יהיה מעצב יותר טוב וזה לא נתון בספק.

 

GIMP

GIMP היא תוכנה פחות ידועה מאשר פוטושופ או אילוסטרייטור אבל היא לא פחות טובה מהן. זו תוכנה מעולה בעלת ערך עצום למעצבים ורבים עובדים אתה באופן קבוע ולכן כדאי להכירה.

 

CANVA

לבסוף אנו חייבים לציין עוד תוכנה אחת שכל מעצב גרפי צריך להכיר וזו CANVA. זו תוכנה אדירה והיא תעזור לכם לעשות עיצובים מדהימים ולכן כדאי לבחון אותה לעומק לפני שאתם מחליטים עם איזה תוכנה לעבוד.

ADOBE

490 בניית אתרים - סמל
בניית אתרים
מבית עשהאל דרייר בע"מ

בניית אתרי אינטרנט על תשתית וורדפרס, אתרים ברמה הגבוהה ביותר מתאימים לקידום במנועי החיפוש, מבית עשהאל דרייר מקדם אתרים מקצועי עם צוות שיודעים להבריג את האתרים שלכם במקום הראשון.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
מחפש את החברה שתבנה את האתר שאתה חולם עליו?
חייג עכשיו!
פרח
עיצוב גרפי
איך לעצב לוגו לאתר העסק שלכם?

לא משנה באיזה תחום אתם נמצאים אתם בוודאי מתחרים בהרבה מאוד חברות אחרות. בכל תחום יש הרבה חברות פעילות אולי חוץ מחברת החשמל שלה אין