5 תוכנות אנטי וירוס חינמיות מומלצות

מגן
תוכן העיניינים

רבים מאתנו שמעו בימים האחרונים על מתקפת הווירוסים שבאה לידי ביטוי במחשבים של אנשים פרטיים, עובדים במשרדים ובעלי עסקים. עובדה זו גרמה ללחץ מיותר. שכן, ניתן להתמגן מפני המתקפה המדוברת תוך שימוש בתוכנת אנטי וירוס. כדי להקל על מי שלא מכירים את התחום, יצאנו לבדוק מהן התוכנות החינמיות המומלצות ביותר וחזרנו עם 5 תוכנות שאתם צריכים להכיר מקרוב. הישארו אתנו ותגלו את כל הפרטים החשובים באמת.

 

תכירו את המומחים שעזרו לנו להגיע אל התוכנות הנבחרות

המדריך הנוכחי נכתב לאחר שפנינו אל גורמים שיודעים דבר או שניים בתוכנות אנטי וירוס חינמיות. מדובר בגולשים שערכו בירור מקיף כדי להגיע אל התוכנות שלא יעלו להם כסף ויאפשרו להם ליהנות מ – 100% מוגנות. הגענו אליהם לאחר שפרסמנו פוסט בנושא וביקשנו לקבל פניות ממי שעונים על הקריטריונים הללו. להפתעתנו, קיבלנו כ – 130 פניות מצד גולשים שציינו בפנינו את השמות של התוכנות שבהם הם משתמשים. אנחנו בחרנו  ב – 5 שהומלצו מספר רב ביותר של פעמים. זו ההזדמנות שלנו להודות לכל מי שלקח חלק וסייע לנו. שכן, בזכותו, מדריך זה עולה לרשת והוא צפוי להעלות את המודעות בנושא.

 

התוכנה ה – 1 המומלצת ביותר: נורטון

אם אתם מחפשים כבר הרבה זמן אחר תוכנת אנטי וירוס חינם שהיא לא רק תחסוך לכם כסף, אלא גם תאפשר לכם להיות בטוחים שבחרתם נכון, עליכם להכיר את נורטון. התוכנה תאפשר לכם הגנה מתקדמת נגד וירוסים ותוכנות זדוניות. אם לא די כך, היא תאפשר לכם גם ליהנות מהגנת מצלמת האינטרנט שלכם, מנהל סיסמאות, בקרת הורים ועוד.

 

התוכנה ה – 2 המומלצת ביותר: ביטדפנדר

התוכנה שהגיעה אל המקום ה -2 נמסרה לנו על ידי גולשים קבועים שמבקרים לעיתים קרובות בכתובת של אתר – pcpro שנחשב לאתר של מביני עניין בתחום. לדבריהם, תוכנה זו נחשבת למתקדמת ובעלת כלי אנטי – פישינג שיאפשר לכם לישון טוב בלילה.

 

התוכנה ה – 3 המומלצת ביותר: אבירה

התוכנה ה – 3 שאתם צריכים להכיר תאפשר לכם לסרוק תוכנות זדוניות. אלו שסייעו בכתיבת המדריך אמרו שבהורדה של התוכנה הזו אתם תוכלו לקבל כלי אופטימיזציה מהטובים ביותר.

 

התוכנה ה – 4 המומלצת ביותר: פנדה

פנדה תאפשר לכם לקבל הגנה חזקה מאוד מפני ווירוסים. מי שבחרו בה אמרו שהיא מאפשרת לקבל גם מצב גיימינג, כך שאם אתם בענייני משחקים, תדעו שזו אופציה עבורכם.

 

התוכנה ה – 5 המומלצת ביותר: טוטאל AV

אפשרות זו מתאימה עבור מתחילים. כלומר, מי שלא משתמשים הרבה באינטרנט. אם אתם עונים על קריטריון זה – דעו שמצאתם את הפתרון המתאים עבורכם.

 

לסיום

עד כאן 5 תוכנות האנטי וירוס שאתם צריכים להכיר מקרוב כדי לשמור על המחשב שלכם. כעת, עליכם רק לבחור את התוכנה הטובה ביותר עבורכם ולהיות בטוחים שאתם מוגנים.

מחשב מוגן

 

490 בניית אתרים - סמל
בניית אתרים
מבית עשהאל דרייר בע"מ

בניית אתרי אינטרנט על תשתית וורדפרס, אתרים ברמה הגבוהה ביותר מתאימים לקידום במנועי החיפוש, מבית עשהאל דרייר מקדם אתרים מקצועי עם צוות שיודעים להבריג את האתרים שלכם במקום הראשון.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
מחפש את החברה שתבנה את האתר שאתה חולם עליו?
חייג עכשיו!
מדריכים דיגיטליים
המתנות הטובות ביותר לעובדים מרוחקים

ככל שעבודה מרחוק ממשיכה להיות פופולרית יותר, חשוב להראות את הערכתך לעובדים המרוחקים שלך. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי מתן מתנות שמראות שאתה

מגן
מדריכים דיגיטליים
הכירו את אפ-לינק

עסקים כיום דורשים משאבי מחשוב ושירותים הולכים וגדלים כדי לעמוד בקצב הדרישות של העולם המודרני; מניהול מסדי נתונים גדולים ועד שירותי אחסון בענן ומחשוב, עסקים