איך פרסום בפייסבוק יכול לגרום להגדלת רווחים

רשת חברתית
תוכן העיניינים

כיום יותר מתמיד ישנה חשיבות רבה לחשיפה שהמוצר שאנחנו מבקשים לקדם מקבל, בעולם בו ישנן אין סוף אפשרויות וכולן במרחק לחיצת כפתור, התחרות עזה וקשה מתמיד.

לכן, מלאכת חיפוש ואיתור הלקוחות הפוטנציאלים, אלו אשר מעוניינים וזקוקים למוצר שלנו, הינה קריטית והפכה קשה בהרבה מכפי שהייתה בעבר.

אך מה אם אומר לכם שישנו מאגר, אשר אוסף בכל רגע נתון אינפורמציה חשובה אודות הרגלי הצריכה של לקוחותיכם, ויודע לומר לכם בדיוק את מי אתם מחפשים?, מה אם אוסיף ואומר שסביר להניח שגם אתם, בין אם ביודעין ובין אם לא, חלק מאותו מאגר?.

ובכן, שמו האמיתי של המאגר הזה הוא פייסבוק, והכלים שאותו פרסום בפייסבוק מציע – הם לא כאלה שבעל עסק יכול לוותר עליהם.

אז איך זה בעצם עובד?

בניגוד לפרסום אינטרנטי אחר, בפייסבוק הפרסום לא נמדד בקליקים וכניסות, אלא לפי מיקומים. כלומר, לאחר השלמה זריזה של מספר שלבים פשוטים והצבת מודעה דרך פייסבוק – תוכל לרכוש מיקום. במיקום הנ"ל תוצב הפרסומת של העסק ו/או מוצר שאתה מבקש לקדם. פרסום בפייסבוק מתחלק ל- 3, בהתאם לתשלום של המפרסם. מהרגע שהפרסומת הועמדה במקומה, כל אדם אשר יכנס לאותו מיקום שמושכר כרגע לך, המפרסם, יראה את הפרסומת שלך ואיתה המוצר. השינוי הייחודי פה הוא שפייסבוק יודעת על סמך אלגוריתמים שרצים ללא מנוח, מי הם האנשים שבעלי עניין גבוה יחסית במוצר שלך, ויודעת לחבר ביניכם, על סמך תבחינים שאתה כמפרסם בוחר.

כיצד זה שונה מפרסום בכלים שונים?

לדוגמה, נניח ואתם בעלי חנות לכלי גינה אשר מעוניינים למכור ציוד גינון כזה או אחר, אילו תפנו לערוצי הפרסום הישנים – רדיו, טלוויזיה, שלטי חוצות, הסבירות שאכן הפרסומת המיועדת שלכם אכן תתקל בעיניו של אדם אשר זקוק לשירותכם אינה וודאית ולא ניתנת להשפעה. יתרה מכך ייתכן מאוד כי רוב המוחלט של הצופים בפרסומת שלכם בכלל אינם בעלי גינה, ואתם מבזבזים את הזמן שלכם ושלהם עם הפרסומת ההיא. לעומת זאת, כשאתם בוחרים לפרסם מוצר בפייסבוק, אותו אתם תוחמים לפי מיקום גיאוגרפי, ועל סמך עמודים אחרים שאותם הוא אוהב – עמודים אשר מעידים על זיקה או חיבה למוצר או לענף שממנו המוצר שלכם מגיע, תוכלו להגיע בקלות יתרה לקהל היעד שאתם מבקשים למצוא.

לסיכום

עולם התוכן והתקשורת שלנו השתנה באופן קיצוני, לפעמים מוזר לחשוב שרק לפני מספר שנים לא יכולנו ליצור קשר עם אנשים מכל העולם וברגע. ובהתאם לזאת, כפי שעולם זה השתנה, חלו תנודות משמעותיות בעולם הפרסום והצרכנות גם כן. לכן, פרסום בפייסבוק מהווה קפיצת מדרגה משמעותית אשר מאפשרת לכל בעל עסק אשר מעוניין להגדיל את נפח המכירות שלנו, לגשת לקהלים שבעבר היה צורך לכתת רגליים בכדי להגיעם, בעודו מאפשר לנו לגשת אליהם ישירות ולמצוא אותם בכל רגע נתון במהלך היממה, מהרגע בו הם קמים ועד לשניה בה עוצמים עיניים.

אפליקציה

490 בניית אתרים - סמל
בניית אתרים
מבית עשהאל דרייר בע"מ

בניית אתרי אינטרנט על תשתית וורדפרס, אתרים ברמה הגבוהה ביותר מתאימים לקידום במנועי החיפוש, מבית עשהאל דרייר מקדם אתרים מקצועי עם צוות שיודעים להבריג את האתרים שלכם במקום הראשון.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
מחפש את החברה שתבנה את האתר שאתה חולם עליו?
חייג עכשיו!
אֲתַר
שיווק דיגיטלי
איך נדע האם קידום האתרי מתבצע כראוי?

אחרי שיש לעסק שלכם אתר אינטרנט, המטרה שלכם היא לדאוג לכמה שיותר גולשים שייכנסו אליו. האתר הופך להיות המקום השני בחשיבותו אחרי העסק עצמו, ואם