מה ההבדל בין פיתוח אפליקציות לאייפון לבין אנדרואיד

איש מקליד
תוכן העיניים

קבלת החלטות היא הדבר החשוב ביותר בעולם העסקים.

איש עסקים אשר מקבל החלטות טובות ירים את החברה שלו לגבהים חדשים וזה שווה המון.

על רקע זה אנו חייבים לציין שבשביל קבלת החלטות גבוהה יש צורך במידע מלא על ההחלטה שאנו עומדים לקבל.

כך לדוגמא אם אתם מעוניינים לפתח אפליקציה אתם חייבים לדעת עליה הכול וזאת בכדי להבין מה המשמעויות של פיתוח אפליקציות.

אם כן אנו חייבים לציין שיש הבדל בין פיתוח אפליקציה לאייפון ובין פיתוח אפליקציה לאנדרואיד.

חברה חכמה אשר תפתח את האפליקציות שלה תפתח אותה גם לאייפון וגם לאנדרואיד.

אם תפתחו את האפליקציה לשני המכשירים אתם תרוויחו נתח שוק הרבה יותר גדול ולא תשימו בצד את משתמשי האנדרואיד או משתמשי האייפון וזה דבר בעל ערך אדיר לכל חברה הרוצה לפתח אפליקציה.

 

האם כדאי לי לפתח אפליקציה לבד?

עולה השאלה האם כדאי לנו לפתח אפליקציה לבד או עם חברה מקצועית? אם כן אתם צריכים להבין שאיך שלא נסתכל על זה פיתוח אפליקציה עצמאי הוא פשוט לא משתלם. בשביל לפתח אפליקציה אתם צריכים צוות גדול של מהנדסים, אני ממשק משתמש, מעצבים גרפיים ועוד. כך בשביל אפליקציה אתם תצטרכו להוציא מיליוני שקלים בטח אם אתם רוצים לפתח אפליקציה איכותית ומקצועית. לעומת זאת פיתוח של אפליקציה בבית תוכנה ייעודי לכך הוא הרבה יותר זול והרבה יותר מקצועי ולכן כדאי לחשוב על האופציה הזאת. פיתוח עצמאי הוא אסון ואת זאת אתם חייבים לזכור ולהבין לפני שאתם ניגשים למלאכת הפיתוח.

 

האם כדאי לי לפתח אפליקציה עם חברה מחו"ל?

אם אתם מחפשים את החברה הטובה ביותר לפיתוח אפליקציות כדאי לכם לפנות אל gapps פיתוח אפליקציות. על רקע זה עולה השאלה האם כדאי לי לפתח אפליקציה עם חברה מחו"ל או עם חברה ישראלית? אם כן אתם צריכים להבין כי לחברה ישראלית יש יתרונות עצומים על פני חברה מחו"ל. קודם כל התקשורת עם חברה מחו"ל היא מסובכת וקשה להסביר להם מה אנו רוצים שיעשו. לא רק זאת אלא שחברה מחו"ל לא יודעת עברית וכך אם אתם מכוונים את האפליקציה לשוק המקומי היא לא תהיה מתאימה עקב העובדה שהחברה מחו"ל לא יודעת כיצד ליצור אפליקציה בעברית. לכן אפליקציה מפתחים עם חברה ישראלית ולא עם חברה מחו"ל.

 

שימו לב לצוות הפיתוח של האפליקציה לפני שאתם בוחרים בחברה

אם אתם בוחרים בחברת פיתוח אתם צריכים לשים לב לצוות הפיתוח של החברה שבה אתם בוחרים. ככל שהצוות יהיה ברמה יותר גבוהה כך הפיתוח יתקדם בצורה יותר מקצועית. לכן בחנו מי צוות הפיתוח של חברת הפיתוח וכך תבטיחו פיתוח של אפליקציה ברמה הגבוהה ביותר שיש.

 

מכשיר תקשורת

490 בניית אתרים - סמל
בניית אתרים
מבית עשהאל דרייר בע"מ

בניית אתרי אינטרנט על תשתית וורדפרס, אתרים ברמה הגבוהה ביותר מתאימים לקידום במנועי החיפוש, מבית עשהאל דרייר מקדם אתרים מקצועי עם צוות שיודעים להבריג את האתרים שלכם במקום הראשון.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
מחפש את החברה שתבנה את האתר שאתה חולם עליו?
חייג עכשיו!
רשת חברתית
אפליקציות
5 קבוצות היכרות חשובות בפייסבוק

יותר מעשור אנו עדים לרשת חברתית בדמות הפייסבוק שהפכה עם השנים לאתר הכרויות אחד גדול וישנן כמה דרכים בהן תוכלו למצוא הכרויות דרך הפייסבוק כשהדרך

מכשיר סלולר
אפליקציות
מה ההבדל בין טיקטוק לפייסבוק?

כל מנהל פרסום צריך להכיר את הפלטפורמות השונות וזאת בכדי לפרסם את העסק שלו בצורה חכמה. כך לדוגמא המנהל צריך להכיר את הנושא של פרסום

אפליקציה ראשית
אפליקציות
טעויות נפוצות בפיתוח אפליקציות

מפתח אפליקציות צעיר? או שאתה וותיק שצריך שפשוף חלודה? הנה כל מה שאתה צריך לא לעשות במידה ואתה מוציא אפליקציה חדשה לשוק.   היום האפליקציות