מה חשוב להציג באתר של רופא שיניים?

רופא שיניים
תוכן העיניינים

זה לא מספיק רק להחזיק אתר אינטרנט עבור מרפאת השיניים שלכם. אתם צריכים שיהיה לכם אתר נהדר שמקרין את היוקרה והמומחיות שלכם. למה? כי זה מה שהמטופלים שלכם מצפים. אפילו יותר חשוב, זה למה אנשים שמחפשים רופא שיניים חדש מצפים.

אם לא תספקו את המידע שאנשים מחפשים, הם ימצאו אותו במקום אחר, כנראה באחד מאתרי האינטרנט של המתחרים שלכם. במאמר זה אנו הולכים לדבר על מה חשוב להציג באתר של רופא שיניים.

 

דף הבית

בואו נתחיל עם דף הבית שלכם. זה גם המקום שבו יתחילו רבים מהמבקרים באתר שלכם. דף הבית הוא אחד הדפים החשובים ביותר באתר שלכם, מכמה סיבות: ראשית, דף הבית נותן למבקרים הצצה למי אתה כמרפאת שיניים (כולל הערכים שלכם והאישיות שלכם). שנית, דף הבית מספר במהירות למטופלים פוטנציאליים מדוע עליהם לבחור במרפאה שלכם.

שלישית, דף הבית שלכם נותן למבקרים גישה נוחה לדפים חשובים אחרים באתר שלכם. אם הם מפתחים רושם ראשוני שלילי, סביר להניח שהם ילחצו על כפתור החזרה, ישכחו מכם ויעברו למתחרה שלכם. אבל אם אתם מסוגלים להתחבר אליהם דרך דף הבית, המבקרים שלכם עשוי להזמין תור, להפנות אליכם פציינטים אחרים ולחיות באושר ועושר.

רופא שיניים

כתובת העסק ומספר הטלפון שלכם

אתר האינטרנט של רופא השיניים שלכם צריך לכלול את כתובת העסק ומספר הטלפון שלכם. ככלל, מידע זה צריך להיות מוצג בצורה בולטת בפינה הימנית העליונה של דף הבית שלכם (ובכל עמוד מרכזי אחר באתר שלכם). למה המיקום המדויק הזה? מחקרים מראים שרוב המבקרים נוטים לחפש מידע ליצירת קשר באזור זה.

 

קריאה לפעולה

למרות שדף הבית שלכם יספק קישורים לדפים אחרים באתר שלכם, צריכה להיות פעולה עיקרית אחת שאתם רוצים שהמבקרים שלכם יעשו. זה ידוע כקריאה לפעולה. עבור רוב מרפאות השיניים, הקריאה הטובה ביותר לפעולה היא "קבעו פגישה". הזמנה פשוטה זו מאפשרת למבקרים באתר שלכם לדעת שאתם מקבלים כעת מטופלים חדשים ומעוניינים לשרת אותם.

רופא שיניים

דף אודות

בהתבסס על המחקר והניסיון שלנו בעבודה עם רופאי שיניים ברחבי הארץ, עמוד "אודות" הוא העמוד השני הכי מבוקר באתר של רופא שיניים. למה? כי בחירת רופא שיניים היא תהליך מאוד אישי, קשה, מבלבל ולפעמים מורט עצבים. כיצד מטופלים פוטנציאליים מבדילים בין רופא שיניים אחד למשנהו? מהו הגורם המכריע שדוחף מטופל פוטנציאלי לקבוע את הפגישה הראשונה שלו? לעתים קרובות, זה עמוד "אודות" שעושה את ההבדל.

כאן מטופלים פוטנציאליים יכולים ליצור קשר אישי עם רופא שיניים, ללמוד על ההשכלה שלו, הניסיון, הסמכות והפרסים המקצועיים שלו, ואפילו הרקע האישי שלו.

 

לסיכום

אם אתם זקוקים לעוד טיפים ורוצים לראות דוגמא לאתר רופא שיניים שנבנה ברמה גבוה, האתר של רופא שיניים ברעננה, הוא דוגמה מצוינת.

רופא שיניים

490 בניית אתרים - סמל
בניית אתרים
מבית עשהאל דרייר בע"מ

בניית אתרי אינטרנט על תשתית וורדפרס, אתרים ברמה הגבוהה ביותר מתאימים לקידום במנועי החיפוש, מבית עשהאל דרייר מקדם אתרים מקצועי עם צוות שיודעים להבריג את האתרים שלכם במקום הראשון.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
מחפש את החברה שתבנה את האתר שאתה חולם עליו?
חייג עכשיו!
כללי
אילו שלבים יחכו לכם בדרך לגיוס?

כולם מדברים על הקשיים של הטירונות או של יום הגיוס עצמו. לא מעט מדובר גם על הייאוש והעייפות של דמדומי השירות, של החודשים האחרונים לפני

8 טיפים להשגת משרת החלומות שלך!
כללי
8 טיפים להשגת משרת החלומות שלך!

בשוק העבודה המתפתח במהירות של ימינו, קבלת משרת החלומות שלך בתעשיית ההייטק יכולה להיות מאתגרת ומתגמלת כאחד. עם התקדמות הטכנולוגיה והביקוש ההולך וגובר לאנשי מקצוע

מתי ניתן לחלק מגני הוקרה
כללי
מתי ניתן לחלק מגני הוקרה

אם אתם מחפשים דרך להוקיר מישהו בצורה בלתי רגילה, מגן הוקרה זו הדרך הנכונה לעשות את זה. כאן נספר על המקרים שבהם מתאים להעניק מגן. 

ייעוץ עסקי
כללי
מה כוללים שירותי ייעוץ עסקי?

בנוף העסקי הדינמי והתחרותי של היום, ארגונים רבים זקוקים לעתים קרובות למומחיות חיצונית כדי לנווט בין האתגרים השונים, לשפר את התפעול של העסק ולהוביל אותו