מה היא סטורציה תקינה?

מחולל אוויר
תוכן העיניינים

סטורציה תקינה היא אחד הדברים המשמעותיים לאיכות החיים שלנו והיכולת שלנו לנהל אורח חיים תקין. מה זה סטורציה, ואיך אפשר לשפר את איכות החיים עם מכשיר טכנולוגי? הכל בכתבה שלפניכם.

 

שיפור הסטורציה המפתח לאיכות חיים

אם נמאס לכם לוותר על פעילויות מחוץ לבית, להתעורר באמצע הלילה או במילים אחרות, נמאס לכם שאיכות חייכם נפגעת, הגיע הזמן להתחיל בשינוי. סטורציה תקינה היא רמת חמצן רגילה שיש לכם בגוף ולא מהווה בעיה כלשהי. ברגע שרמת החמצן נמוכה, מתחילים קשיי נשימה, סחרורות ועוד תופעות לא נעימות, אשר מקשות על ניהול אורח חיים תקין.

קיימים היום בשוק מחוללי חמצן טכנולוגיים מתקדמים, המציעים שיפור משמעותי באיכות החיים. פתאום תוכלו לצאת לטיול המשפחתי שרציתם, להגיע למפגשים החברתיים שהתקשתם להגיע אליהם וגם ללכת לעבודה, יראה קל מתמיד.

 

ממה נגרמת בעיה בסטורציה?

יש מגוון סיבות לרמת חמצן נמוכה בגוף, אנחנו חיים בעולם מלא בפליטת פיח וזיהום אוויר, מה שיכול לגרום במרוצת השנים לבעיות כאלו ואחרות בדרכים הנשימה:

 • אסתמה או קוצר נשימה
 • בעיות לב
 • נפחת ריאות
 • מחלות ריאה שונות
 • דום נשימה בשינה
 • אנמיה
 • זיהום בדרכי הנשימה ועוד

אלו רק חלק מהגורמים האפשריים לרמת סטורציה שאינה תקינה בגוף.

 

איך אפשר לטפל בסטורציה לא תקינה?

הדרך היעילה ביותר להתגבר על סטורציה לא תקינה בחיי היומיום, היא מחולל חמצן. מחולל חמצן הוא מכשיר שמסייע להעלאת כמות החמצן בדם ובאופן הזה מאפשר להעלות את איכות החיים של המטופלים.

 

קיימים שני סוגים של מחוללי חמצן:

מחולל חמצן נייח – מחולל חמצן אשר דורש חיבור לחשמל, ברוב המקרים הוא יהיה כבד יותר ומסיבי יותר.

מחולל חמצן נייד – מחולל חמצן אשר לא דורש חיבור לחשמל, אפשר לקחת אותו איתכם לאן שתרצו ובעזרתו תוכלו לצאת לטיולים, ללכת למפגשים חברתיים ובעצם לחזור לחיים שהכרתם.

לא משנה באיזה מחולל חמצן תבחרו, את ההבדל באיכות החיים שלכם תרגישו באופן מיידי.

 

איך עובד מחולל חמצן?

למחולל חמצן ישנם ארבעה שלבים עד להעברת חמצן למטופל:

 1. איסוף אוויר באמצעות מדחס
 2. הפרדת החמצן מתוך האוויר שנאסף למכשיר
 3. ויסות זרימת חמצן
 4. אספקת חמצן טהור ומרוכז

גודל מחולל החמצן משתנה, תלוי אם מדובר על מחולל חמצן נייח או נייד, אך המחולל הנייד הקטן ביותר יהיה קומפקטי, נוח לשימוש ויגיע למשקל של 1980 גרם בלבד.

 

לסיכום

במידה ויש לכם בעיה ברמת החמצן בדם ואתם רוצים להגיע לסטורציה תקינה, כדאי להתייעץ עם רופא ולשלב באורח חייכם, מחולל חמצן. באמצעות ארבעה שלבים פשוטים, מחולל החמצן יוכל לסייע באופן מיידי להעלאת כמות החמצן בדם, באמצעות זאת לסייע לכם לשפר את התפקוד בחיי היומיום.

תוכלו לבחור במחולל חמצן נייח המתאים לשימוש ביתי, או לחלופין מחולל חמצן נייד המאפשר שימוש גם ללא חיבור לחשמל.

מכשיר חמצן

 

490 בניית אתרים - סמל
בניית אתרים
מבית עשהאל דרייר בע"מ

בניית אתרי אינטרנט על תשתית וורדפרס, אתרים ברמה הגבוהה ביותר מתאימים לקידום במנועי החיפוש, מבית עשהאל דרייר מקדם אתרים מקצועי עם צוות שיודעים להבריג את האתרים שלכם במקום הראשון.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
מחפש את החברה שתבנה את האתר שאתה חולם עליו?
חייג עכשיו!
מדריכים דיגיטליים
המתנות הטובות ביותר לעובדים מרוחקים

ככל שעבודה מרחוק ממשיכה להיות פופולרית יותר, חשוב להראות את הערכתך לעובדים המרוחקים שלך. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי מתן מתנות שמראות שאתה

מגן
מדריכים דיגיטליים
הכירו את אפ-לינק

עסקים כיום דורשים משאבי מחשוב ושירותים הולכים וגדלים כדי לעמוד בקצב הדרישות של העולם המודרני; מניהול מסדי נתונים גדולים ועד שירותי אחסון בענן ומחשוב, עסקים