מה הוא פיקוח SEO?

מעבר על דוח SEO
תוכן העיניים

כל בעל עסק, או מנהל ארגון, צריך להתייחס ברצינות לנושא קידום האתר שלו ואף משלם עבור השירות קידום אתרים ביד רחבה, אבל רוב הזמן לא יודע אם הקידום בכלל מתבצע כמו שצריך.

פיקוח SEO מאפשר לכם לדעת בוודאות – האם קידום האתר שלכם פועל בסטנדרט הדרוש לכם, בקצב המתאים לכם והאם תהליכי הקידום שאתם משלמים עליהם ממיטב כספכם – מתנהלים כראוי.

אבל איך זה קורה ולמה בכלל אתם צריכים את זה?

 

מי צריך פיקוח SEO?

פיקוח SEO נדרש לכל מי שמקדם את העסק שלו דרך אתר אינטרנט, פשוט כי תהליך הקידום של האתר הוא קריטי להצלחת העסק, אבל אתם לא באמת יודעים אם המקדם שלכם פועל נכון, עומד ביעדים ועושה עבודה טובה –

כי רוב האנשים לא באמת מבינים את הטרמינולוגיה של התחום, לא יודעים לקרוא את הדוחות, לא ממש מבינים את המדדים השונים ובסופו של דבר, יכול להיות שהמקדם שלכם לא עושה עבודה טובה, אבל אתם לעולם לא תדעו…

זה לא שאתם צריכים להפסיק לסמוך על המקדם שלכם, אבל אם כבר יש לכם אפשרות לקבל שירות של מישהו מקצועי בתחום, שיודע בדיוק איך צריך להיראות תהליך איכותי של קידום, אתם יכולים להיות רגועים.

 

סימנים המעידים שיש לאתר שלכם בעיות קידום

כדי לבדוק אם האתר שלכם מטופל כראוי על ידי המקדם, יש כמה דברים שמפקח SEO בודק. ביניהם:

 

הנושא הבעיה התוצאה
תוכן חסר תוכן, תוכן לא רלוונטי, או לא איכותי. אחוזי נטישה גבוהים, אחוזי המרה נמוכים, דירוג נמוך בגוגל.
היררכיה ומבנה האתר לא מאורגן בצורה טובה, ולכן גוגל לא מצליח להבין מה קורה בפנים הדירוג בגוגל יורד, חוויית משתמש לא איכותית.
מהירות טעינת אתר ועמודים האתר עולה לאט וגם המעבר בין עמודי האתר מצריך המתנה של כמה שניות הגולשים מאבדים סבלנות במהירות ועוברים לאתר של העסק המתחרה.
קישורים פנימיים וחיצוניים לאתר אין מספיק קישורים פנימיים המובילים מעמוד לעמוד ואין לו קישורים חיצוניים, המובילים את הגולש להיכנס גם דרך אתרים אחרים. פחות גולשים נכנסים לאתר, גוגל פחות מתייחס לאתר ברצינות והגולשים שנכנסים, לא נשארים בפני מספיק זמן.

מה אפשר לקבל מהשירות?

היופי הוא, שמפקח SEO הוא בעל מקצוע ברמה מאוד גבוהה בעולם קידום האתרים ולכן, הוא יכול לתת לכם תובנות מדהימות לגבי תהליך הקידום שהאתר שלכם עובר, כדי למקסם ככל הניתן את תהליך הקידום:

  • פיקוח על תהליכי הקידום, כדי לוודא שהם מתבצעים על הצד הטוב ביותר
  • בדיקת אלמנטים ספציפיים בתהליך הקידום ומתן המלצות לשיפור
  • בדיקת אלמנטים ספציפיים באתר שלכם ומתן המלצות לשיפור
  • אם המקדם שלכם טוב – תקבלו חותמת אמינה ומקצועית, שאתם עובדים עם האדם הנכון ומקבלים תמורה הולמת לכסף שלכם.

לסיכום, פיקוח SEO הוא חיוני לכל מי שרוצה לוודא שהאתר שלו מקבל קידום איכותי ולהבטיח שההשקעה הכספית שלו נושאת פירות. לפנייה למפקח SEO מומלץ, צרו קשר עם בעלי אתר, המפקח: https://hamefakeh.co.il.

מחשב נייד פתוח על אתר גוגל

490 בניית אתרים - סמל
בניית אתרים
מבית עשהאל דרייר בע"מ

בניית אתרי אינטרנט על תשתית וורדפרס, אתרים ברמה הגבוהה ביותר מתאימים לקידום במנועי החיפוש, מבית עשהאל דרייר מקדם אתרים מקצועי עם צוות שיודעים להבריג את האתרים שלכם במקום הראשון.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
מחפש את החברה שתבנה את האתר שאתה חולם עליו?
חייג עכשיו!
מטוס מנייר
קידום אתרים
שיטות המוכרות לקידום אתרים אונליין

קידום אתרים הוא צירוף של מספר נושאים: תוכן, קישורים ואופטימיזציה, במינונים שונים ועם דגש אחר לכל אתר, שמטרתם ביחד היא, שיפור מיקומו של אתר מסוים,

מנוע חיפוש
קידום אתרים
איך לקדם מנעולן בגוגל

אנשי מקצוע כמו אנשי מקצוע, צריכים לקוחות שמאתרים אותם דרך האינטרנט. וכשמדברים על גיוס לידים ולקוחות דרך האינטרנט, אוטומטית מדברים גם על קידום אתרים אורגני,