לימוד תוכנה באמצעות המיקרוביט

כרטיס מיקרוביט
תוכן העיניינים

המיקרוביט הוא מחשב בגודל כיס שמטרתו ללמד כיצד תוכנה וחומרה עובדים יחד. יש לו תצוגת תאורת LED, לחצנים, חיישנים ותכונות קלט/פלט רבות שכאשר מתוכנתים, מאפשרות לו לקיים אינטראקציה איתכם ועם העולם שלכם. הדגם החדש מגיע עם סאונד ומוסיף מיקרופון ורמקול מובנים, כמו גם כפתור כניסת מגע נוסף וכפתור הפעלה.

כל אלו מסייעים למיקרוביט להיות כלי חינוכי מצוין עבור ילדים ומבוגרים כאחד. אשר רוצים לפתוח  את הדלת לעולם התכנות, ולשפר את ההבנה ויכולת העבודה עם הטכנולוגיה שסוחפת את העולם המודרני.

 

מה זה מיקרוביט ?

מחשב המיקרוביט של ה-BBC  הוא מחשב בגודל כיס המאפשר לכם להיות יצירתיים עם טכנולוגיה דיגיטלית. הוא מוצר חינוכי שפותח על מנת להנגיש את עולם התכנות לילדים. באמצעות מחשב המיקרוביט אתם יכולים לקודד, להתאים אישית ולשלוט בפיתוח שלכם מכל מקום! ניתן להשתמש במיקרוביט עבור כל מיני יצירות ייחודיות, מרובוטים ועד כלי נגינה ועוד.

כפי שכבר הזכרנו המיקרוביט הוא פרויקט של ה-BBC במאמץ להנגיש חינוך למדעי המחשב ונושאי STEM ( מדע, טכנולוגיה, הנדסה, רפואה) לכל ילד בעולם. זהו לוח פיתוח פתוח שעובד בסנכרון עם רכיבי חומרה מובנת אחרים כדי להתחיל בתהליך חינוכי של תכנות.

כרטיס מיקרוביט

המפרט של מיקרוביט

בחצי גודל של כרטיס אשראי, תופתעו מכמות החומרה שבה כל כרטיס מיקרוביט, הכולל 25 נורות לד אדומות שיכולות להבהב הודעות. ישנם שני לחצנים הניתנים לתכנות שניתן להשתמש בהם כדי לשלוט במשחקים או להשהות ולדלג על שירים ברשימת השמעה. ה-מיקרוביט יכול אפילו לזהות תנועה ולהגיד לכם לאיזה כיוון אתם הולכים.

הוא יכול גם להשתמש ב-Bluetooth כדי ליצור אינטראקציה עם מכשירים אחרים ועם האינטרנט. ה-מיקרוביט כולל מצפן, מד תאוצה, נייד ויכולות תכנות מבוססות אינטרנט. שני הלוחות של המכשיר תואמים למספר עורכי קוד מקוונים במספר שפות שונות. במטרה לספק מערכת ידידותי ונוחה למשתמש.

כרטיס מיקרוביט

למדו כיצד מחשבים עובדים

המיקרוביט עוזר לכם להבין איך מחשבים עובדים. כשאתם מקלידים במחשב הנייד או נוגעים במסך בטלפון, אתם משתמשים בהתקן קלט. כניסות מאפשרות למחשבים לחוש דברים שקורים בעולם האמיתי, כך שהם יכולים לפעול לפי זה ולגרום למשהו לקרות, בדרך כלל על פלט כמו מסך או אוזניות.

בין הקלט לפלט, יש את המעבד. זה לוקח מידע מכניסות כמו כפתורים, וגורם למשהו לקרות ביציאות, כמו השמעת שיר באוזניות שלכם. המיקרוביט בעצם מנגיש את התהליך הזה באמצעות פלטפורמה נגישה וקלה להפעלה.

 

לסיכום

העתיד שלנו קשור לקידוד ותכנות אבל אנשים רבים מתקשים להבין תכנות בגלל השפות המסובכות המבוססות על טקסט באנגלית. המיקרוביט בא לעשות סדר ולפשט את תהליך לימוד התוכנה. באופן אינטראקטיבי שיכול לעזור לכם או לילדים שלכם להבין תכנות, באמצעות מערכת פשוטה ונגישה. המיקרוביט הוא כלי שיהפוך את עולם ההיי טק לדבר נגיש מאי פעם.

כרטיס מיקרוביט

490 בניית אתרים - סמל
בניית אתרים
מבית עשהאל דרייר בע"מ

בניית אתרי אינטרנט על תשתית וורדפרס, אתרים ברמה הגבוהה ביותר מתאימים לקידום במנועי החיפוש, מבית עשהאל דרייר מקדם אתרים מקצועי עם צוות שיודעים להבריג את האתרים שלכם במקום הראשון.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
מחפש את החברה שתבנה את האתר שאתה חולם עליו?
חייג עכשיו!
איבוד שיער
כללי
מהו טיפול PRGF לנשירת שיער?

נשירת שיער הינה תופעה נפוצה שפוגעת באופן ניכר בביטחון העצמי ובתחושת הדימוי העצמי. מי שסובלים ממנה תרים אחר מידע שיחזיר להם את הביטחון ויאפשר ליהנות

מנהל המציע את שירותיו ללקוח
כללי
3 טיפים לניהול מוצלח של מועדון לקוחות

בעולם העסקים התחרותי המאפיין את תקופתנו, שימור לקוחות קיימים הוא משימה קריטית כמעט כמו גיוס לקוחות חדשים. מועדון לקוחות יכול להיות כלי שיווקי חזק, המסייע