4 יתרונות בהוספת כתוביות לסרטון אונליין

מצלמה
תוכן העיניינים

בעלי עסק או אנשים עצמאים עושים שימוש רב בקידום עצמי על ידי הוספת סרטון תדמית.

הסרטון מסייע להם בהפצת שירותים שהם מציעים ללקוחות שלהם.

אך רבים אינם יודעים איזו השפעה עצומה תהיה לכך שיוסיפו בפעולה פשוטה כתוביות לסרטון שלהם.

אז איזה יתרונות יש בהוספת כתוביות לסרטון אונליין?

 

גיוון בקהל היעד שלכם

אחד מהיתרון הבולט של הוספת כתוביות לסרטון הוא הנגשה אל הקהל היעד הישראלי שברובו דובר שפה עברית. אך יחד עם זאת, גם אנשים מקהילה ישראלים יכולים להיות עולים חדשים, וגם תושבים שעברית היא לא השפה שהם מדברים באופן שוטף, ירצו להשתמש בשירותים שיש לסרטונים שלכם להציע. בכדי להגדיל את קהל היעד, וכך למעשה להגדיל את הרווח העסקי, מאוד יועיל להוסיף כתוביות לסרטון תדמית שלכם. כך תוכלו לשדר לקהל היעד שלכם הבנה ואופציה להגדיל את הסיכויים שיפנו דווקא אליכם.

 

קידום ארגוני

קידום ארגוני במנועי החיפוש יוכל להוביל לכך ״שכתוביות״ יהווה מילת המפתח כאשר מחפשים אתכם ברשת. דבר זה יכול להעלות את אחוזי הצפייה שלכם על ידי הזנה פשוטה במנוע החיפוש של גוגל. חישבו על זה, פעולה פשוטה כמו הוספת כתוביות לסרטון התדמית שלכם, יעלה את הסיכויים משמעותית לזמינות בעת חיפוש בגוגל וברשתות החברתיות.

 

הנגשה

למרות שקהל היעד שלכם הוא ישראלי, ודובר עברית לרוב, לפי נתוני הסטטיסטיקה, בשלוש שנים האחרות למעלה מ12% מהאוכלוסייה שהם בגילאים שנות העשרים לחייהם הם כבדי שמיעה. באמצעות הוספת כתוביות לסרטונים שלכם, תוכלו לאפשר גם לכבדי שמיעה להבין על מה הסרטון שלכם לדבר ולפנות גם לקהל הזה. בנוסף להנגשה לכבדי השמיעה, תוכלו להציג את העסק שלכם כעסק שמשדר ערכיות, כך אוטומטית העסק שלכם יראה באור חיובי מאוד.

 

שימוש במידה החברתית

היום המידה חברתית היא שיטת פרסום חזקה מאוד. בכדי לפרסם את הסרטון שלכם במדיה חברתית, צפייה בסרטונים, כמו בפייסבוק לדוגמא, תעשה באופן אוטומטי. את הסרטונים יהיה ניתן לראות, אך המצב שהם יהיה על השתק. אם תשתמשו בהוספת כתוביות, תוכלו להראות בצורה אחרת מה יש לעסק שלכם להציע.

בכדי להגדיל את קהל היעד שלכם, וכתוצאה מכך כך להגדיל את הפעילות העסקית והרווחיות של העסק שלכם, תוכלו להוסיף כתוביות לסרטוני התדמית שלכם. צעד זה יוכל להדגיש בברור לקהלי יעדי שנמצאים במדיה החברתית, שאתם רוצים שיבינו אתכם. דבר זה יכול לגרום לצופים דווקא לפנות אליכם ולרצות להבין יותר לעומק, מה יש לעסק שלכם להציע.

 

לסיכום

באמצעות סרטוני תדמית עם כתוביות, תוכלו להגדיל את קהל היעד שלכם ובכך להגיע לאנשים רבים יותר ולגרום להם להתעניין מה יש לעסק שלכם להציע להם. באמצעות כתוביות תוכלו להגיע לקהל יעד רחב יותר. באמצעות ציון של ״כתוביות״ תוכלו להגדיל את האפשרות במנוע החיפוש שאנשים יכנסו דווקא לסרטון שלכם, כי כך הם יוכלו להבין אתכם יותר טוב.

 

לחצן פלאי

490 בניית אתרים - סמל
בניית אתרים
מבית עשהאל דרייר בע"מ

בניית אתרי אינטרנט על תשתית וורדפרס, אתרים ברמה הגבוהה ביותר מתאימים לקידום במנועי החיפוש, מבית עשהאל דרייר מקדם אתרים מקצועי עם צוות שיודעים להבריג את האתרים שלכם במקום הראשון.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
מחפש את החברה שתבנה את האתר שאתה חולם עליו?
חייג עכשיו!
מדריכים דיגיטליים
המתנות הטובות ביותר לעובדים מרוחקים

ככל שעבודה מרחוק ממשיכה להיות פופולרית יותר, חשוב להראות את הערכתך לעובדים המרוחקים שלך. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי מתן מתנות שמראות שאתה

מגן
מדריכים דיגיטליים
הכירו את אפ-לינק

עסקים כיום דורשים משאבי מחשוב ושירותים הולכים וגדלים כדי לעמוד בקצב הדרישות של העולם המודרני; מניהול מסדי נתונים גדולים ועד שירותי אחסון בענן ומחשוב, עסקים