טרנד מדבקות השם החם באינטרנט

פתקים
תוכן העיניינים

מדבקות השם באינטרנט הפכו כבר ממזמן לאופנתיות ויעילות יותר מהמדבקות הקונבנציונאליות והפשוטות לאור העובדה שיש להן יתרונות רבים – על כך במאמר הבא.

 

מדוע מדבקות השם הן טרנד – היתרונות!

מדבקות שם הן אחד המוצרים החמים והזולים ברשת הניתנים ליצירה עצמאית בעיצוב אישי, מיוחד ומקורי. הן דרך נהדרת לסימון חפצים אישיים, לרישום פרטים מזהים כאשר החפץ הולך לאיבוד, לסימון בגדים במיוחד כשיש במשפחה תאומים או שלשות, לסידור תכולת ארונות המטבח, למיון ושימור משחקים או חומרי יצירה, למיתוג שמות בתי עסק על ציוד משרדי או על מתנות ללקוחות ושותפים עסקיים, לסימון הציוד הלימודי בבית הספר, לזיהוי חפצים בגן הילדים וכד'. מדובר על מדבקות עמידות למים שניתן להדביק על חפצים במידה והם  זקוקים לשטיפה ידנית או במדיח, הן אינן צוברות לכלוך או שריטות, אינן נהרסות בחימום, אינן דוהות ויש להן חיי מדף ארוכים.

 

כיצד מפיקים את מדבקות השם?

האינטרנט הוא הקדמה הטכנולוגית שמאפשרת לנו לייצר כמויות של מוצרים באיכות וברמה גבוהה, בצורה נקיה ואסתטית ובזול. הסיבה לכך שמדבקות שם הפכו לאחד מהטרנדים שאנשים מרבים לחפש, היא היכולת לעצב בצורה אישית מדבקות שישרתו את המטרות והצרכים שלנו. במקום לשוטט בקניונים ולחפש חנויות שמוכרות מדבקות שלא ברור מה האיכות שלהן, ניתן בקלות ובפשטות להיכנס לאתר של עיצוב מדבקות אישי, לבחור את הגודל והצורה של המדבקות, עיצוב, גופן, להקליד את הטקסט הרצוי ולקבל סט מדבקות עד הבית במחיר מגוחך. המדבקות הללו מגיעות בכל הגדלים והצבעים עם מבחר מגוון של ציורים או תמונות לעיצוב אישי.

 

מה מסמנים עם המדבקות בבית?

ניתן לסמן כל דבר עם מדבקות השם. לדוגמה, סימון מתגי החשמל בארון החשמל עם מדבקות עמידות שנותרות לאורך זמן. דוגמה נוספת הן תרופות. כולם יודעים שהמדבקה על התרופה או הכדורים בשלב מסוים דוהה ואז לא מצליחים להבין אם פג התוקף או אם היא עדיין יעילה. ישנם אף אנשים מבוגרים שנוטלים כמות גדולה של תרופות וחייבים למיין ולסדר אותן כדי לא להתבלבל. לכן סימון תרופות עם תאריך תפוגה יכול להיות פרקטי לצורך זה. בבית אנשים רבים אף נעזרים במדבקות שם כדי לסמן את התבלינים, הקטניות, האבקות ומוצרי האפייה על מנת להבדיל ביניהם. המטבח מסודר יותר וכל המוצרים נגישים ומזוהים בצורה מידית. העיצוב מסייע להם לשמור גם על מטבח אסתטי. כמו כן, כדי לסייע לילדים לשמור על חדרים מסודרים, המדבקות יעילות כדי שיוכלו למיין את המשחקים הרבים, דיסקים, ספרים, כלי כתיבה וכד'. מדבקות השם למעשה ממקדות את הילדים להוציא ולהחזיר כל דבר למקום. בבית גם ניתן להשתמש במדבקות השם על בגדים מבלי חשש שירדו בכביסה או בגיהוץ וכך להבדיל בין הבגדים במיוחד אם ישנם ילדים עם בגדים ומידות זהות.

 

בול

490 בניית אתרים - סמל
בניית אתרים
מבית עשהאל דרייר בע"מ

בניית אתרי אינטרנט על תשתית וורדפרס, אתרים ברמה הגבוהה ביותר מתאימים לקידום במנועי החיפוש, מבית עשהאל דרייר מקדם אתרים מקצועי עם צוות שיודעים להבריג את האתרים שלכם במקום הראשון.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
מחפש את החברה שתבנה את האתר שאתה חולם עליו?
חייג עכשיו!
קופת גמל להשקעה
מדריכים דיגיטליים
4 טיפים לייעול העסק

1.   ניהול תזרים מזומנים כשמדובר על תזרים מזומנים צריך לזכור שהיום יש כלים מתקדמים וחכמים לניהול התזרים. למה הכוונה ב"כלים מתקדמים וחכמים"? הכוונה שלא תמיד

לחיצת יד
מדריכים דיגיטליים
האם אתה מקבל שכר ראוי? כך תדע

כל אחד היה רוצה שתהיה לו את היכולת לקרוא מחשבות ולו רק ליום אחד כדי שתהיה לו את היכולת לדעת פרטים אישיים מעניינים על אנשים

מתנה
מדריכים דיגיטליים
איך למצוא מתנה לט"ו באב ליום האהבה

ט"ו באב הוא יום האהבה העברי והוא סיבה מעולה לחגיגת רומנטיקה, לקראת היום הזה חנויות הפרחים מתמלאות במבקרים, כרטיסי ברכה ושלא נדבר על עליית מכירות