5 דברים שאפשר לתקן אצל טכנאי מחשבים

זיכרון של מחשב
תוכן העיניינים

טכנאי מחשבים עוסק בתיקוני מחשב שונים אך הוא חייב להיות בעל הסמכה ומומחיות בתחום זה.

אילו 5 דברים עיקריים ניתן לתקן אצל טכנאי מחשבים? על כך במאמר הבא.

 

1 – תיקון המחשב הנייד

כאשר מדובר בתיקון המחשב הנייד מומלץ לפנות לשירות טכנאי מחשבים. בין אם זהו טכנאי מחשבים בתל אביב ובין אם מאזורים אחרים, אל תנסו לתקן לבד כדי לא לגרום לנזק בלתי הפיך. פשוט הביאו את המחשב הנייד לטכנאי בעל חנות מחשבים כדי שיבדוק מה התקלה ומה ניתן לעשות. בדרך כלל התקלות הנפוצות במחשבים ניידים באות לידי ביטוי כאשר המחשב לא נדלק, בעיה עם הסוללה או ההטענה שלה, צירים שבורים, תיקון או החלפת המאוורר, מערכת ההפעלה אינה עולה, מנורת המסך הלכה ולכן אין תצוגת מסך, תקלה בשקע האוזניות וכד'. במידה ויש להחליף רכיבים מסוימים כמו הארד דיסק יש לבדוק אם אכן משתלם להחליף אותם או לרכוש מחשב נייד חדש.

 

2 – תיקון המחשב הנייח

את המחשב הנייח ניתן לקחת לחנות המחשבים אך גם ניתן להזמין טכנאי מחשבים הביתה או למשרד. ישנם טכנאים העובדים באופן קבוע עם הלקוחות שלהם בין אם פרטיים ובין אם עסקים ומעניקים להם גם שירותי תחזוקה למחשבים הנייחים. התקלות הנפוצות ביותר במחשב הנייח באות לידי ביטוי כאשר המכשיר לא נדלק, תיקון מגעים וחיבורים, החלפת הארד דיסק, תיקון המאוורר, תיקון כרטיס מסך, החלפת ספק כוח ועוד. ישנם לקוחות שאף נעזרים בטכנאי המחשבים על מנת לפרמט את המחשבים שלהם, למרות שאת הפירמוט ניתן בקלות לעשות לבד.

 

3 – התקנת תוכנות מחשב

עסקים ולקוחות פרטיים צריכים לא פעם סיוע בהתקנת תוכנות שונות למחשב בצורה מוגנת ואפקטיבית על מנת שלא יגררו אחריהן וירוסים שונים. בדרך כלל הלקוחות פונים לטכנאי המחשבים עבור תיקון תוכנות המחשב, עדכון שלהן או התקנה כמו התקנת תוכנת אופיס או התקנת מערכת הפעלה windows.

 

4 – הגנה מפני וירוסים

בעקבות מתקפות סייבר על עסקים בתקופה האחרונה, רבים מהם פונים לטכנאי המחשבים על מנת שיתקין להם תוכנת אנטי וירוס משוכללת שתמנע כניסות ושימוש של נוכלים או שתילת וירוסים שונים. גם אנשים פרטיים מחפשים את השירות כדי שלא ימחקו להם גיבויים וחומר חשוב, על אף שהוא גם מגובה בענן. לפיכך, טכנאי המחשבים יכול לסייע בתיקון תוכנת אנטי וירוס, ניקיון של וירוסים והסרתם, התקנת אנטי וירוס וכד'.

 

5 – תיקון טאבלטים

מעבדת תיקון מחשבים המתמחה גם במכשירי טאבלט מסייעת ללקוחות בפתרון בעיות נפוצות כמו: החלפת מסך שבור בטאבלט, עדכון גרסאות, תיקון שקע טעינה שבור וכד'. לסיכום, יש לשים לב ולהיות ערניים – כאשר הטכנאי מחליף רכיבים שונים בטאבלט, במחשב הנייד או הנייח, הם צריכים להיות חלפים מקוריים ולא מזויפים.

 

טכנאי

490 בניית אתרים - סמל
בניית אתרים
מבית עשהאל דרייר בע"מ

בניית אתרי אינטרנט על תשתית וורדפרס, אתרים ברמה הגבוהה ביותר מתאימים לקידום במנועי החיפוש, מבית עשהאל דרייר מקדם אתרים מקצועי עם צוות שיודעים להבריג את האתרים שלכם במקום הראשון.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
מחפש את החברה שתבנה את האתר שאתה חולם עליו?
חייג עכשיו!