5 טיפים לניהול אתרי וורדפרס בצורה מאובטחת יותר

איש עובד
תוכן העיניינים

בבניית אתרים צריך להכיר את השטח, להבין מה החלקים החשובים שמהווים את המרכז של התנהלות תקינה של האתר. אחד מהחלקים האלו, זה אבטחה, ועם כמה שאתרי וורדפרס יכולים להיות חכמים ומלאי אפשרויות, את עניין האבטח הצריך לדעת לנהל ולפקח בצורה מעמיקה יותר מכל דבר אחר. ההתעסקות עם אבטחה יכולה להיות מאתגרת, מבלבלת, ובעיקר נושא שלוקח הרבה זמן והשקעה, אך מדובר בפרט חשוב ביותר ולכן זאת ההזדמנות שלכם לקבל כמה טיפים לניהול נכון של אתר וורדפרס בצורה כמה שיותר מאובטחת.

 

ניהול אתרים

לאלו אשר מתעסקים בניהול והקמת אתרים למיניהם, יש חשיבות רבה בכך שיקבלו ייעוץ באבטחת מידע, בכדי לבסס אבטחה חזקה עבור האתרים הללו. הרבה אנשים לא מבינים כמה זה חשוב להתעסק בעניין הזה לעומק, להבין מה ניתן לעשות ואיך לעשות את זה נכון, בין אם בעזרת הטיפים האל או בעזרתם מומחים, לאתרים שאתם מנהלים או מתעסקים בהם, צריך לוודא שתהיה להם אבטחה מיטבית.

 

עדכון גרסאות באופן קבוע

אולי זה נדמה כמובן מאליו, אך עדיין חשוב לא לדחות את העניין, יש הרבה פונקציות, תוספים וחלקים באתר הוורדפרס שמצריכים עדכון באופן קבוע בכל פעם שיש עדכון גרסה חדש. אם לא דואגים לעדכונים האלו, זה יכול לפגום גם בהתנהלות תקינה וחלקה של האתר וגם ברמת האבטחה. אחת הסיבות לכך שוורדפרס משיקה כל כך הרבה עדכוני גרסה בתדירות גבוהה, זה בכדי לסתום חורי אבטחה ובכדי לשפר את המערכת.

 

גיבוי האתר

חשוב לבצע גיבוי, לא רק לפני עדכונים, אלא שיהיה מערך אוטומטי מלא של כל הקבצים באתר ומסד הנתונים. ניתן לעשות זאת בעזרת חברת אחסון אתרים, אך חשוב לדאוג למקור חיצוני של גיבוי שלא יהיה תלוי בחברת האחסון. אם האתר שלכם נפרץ, אין זמן להבין מה קרה, גיבוי זמין קבוע יאפשר לכם לשחזר הכל בצורה מאובטחת ומסודרת.

 

פרטי כניסה

שימו לב, את עניין הסיסמא ושם המשתמש אי אפשר לקחת ביתר קלות, בכדי לשמור על רמת אבטחה גבוהה, צריך להקשיח את פרטי הכניסה. מומלץ שהפרטים יהיו שונים לחלוטין מהשם של האתר או השם שלכם, ומדובר במשהו שנראה אולי פשוט, אך יכול להוות מחסום משמעותי מול ניסיונות פריצה.

 

הרשאה בהגבלה

את הגישה לאתר, לוורדפרס, לכל המערכת, תתנו אך ורק עבור אלו שזה רלוונטי שיהיה להם את זה. אם אתם עובדים עם הרבה כותבי תוכן, מומלץ לפתוח להם משתמש עם הרשאה מוגבלת לפעולות שהם צריכים לבצע.

 

הגבלת ניסיונות כניסה

צעד נוסף שיעזור לכם בנושא האבטחה, זה לדאוג שלאחר כמה ניסיונות כניסה, בדרך כלל שניים או שלושה, תיחסם האפשרות כניסה לאתר לפרק זמן מסוים. בעזרת תוסף לוורדפרס תוכלו לעשות את זה בלי בעיה ולהעלות את רמת האבטחה באתרכם.

 

לסיכום

ניהול אתר וורדפרס בצורה מאובטחת, נעשה רק בהבנה שתמיד צריכים להיות ערניים, לכל עדכון, גיבוי, שינוי ודברים המתרחשים בתחום שיוכלו לעזור לכם לבסס את האבטחה שלכם באתר ולשמור עליו ועל הנתונים שלכם הכי טוב בניתן. לעוד פריטים כנסו לאתר: madsec.co.il

תוכנה

 

490 בניית אתרים - סמל
בניית אתרים
מבית עשהאל דרייר בע"מ

בניית אתרי אינטרנט על תשתית וורדפרס, אתרים ברמה הגבוהה ביותר מתאימים לקידום במנועי החיפוש, מבית עשהאל דרייר מקדם אתרים מקצועי עם צוות שיודעים להבריג את האתרים שלכם במקום הראשון.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
מחפש את החברה שתבנה את האתר שאתה חולם עליו?
חייג עכשיו!
מדריכים דיגיטליים
המתנות הטובות ביותר לעובדים מרוחקים

ככל שעבודה מרחוק ממשיכה להיות פופולרית יותר, חשוב להראות את הערכתך לעובדים המרוחקים שלך. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי מתן מתנות שמראות שאתה

מגן
מדריכים דיגיטליים
הכירו את אפ-לינק

עסקים כיום דורשים משאבי מחשוב ושירותים הולכים וגדלים כדי לעמוד בקצב הדרישות של העולם המודרני; מניהול מסדי נתונים גדולים ועד שירותי אחסון בענן ומחשוב, עסקים