הוצאת דרכון פורטוגלי אונליין – איך עובד התהליך

דרכון פורטוגלי ראשית
תוכן העיניינים

הוצאת דרכון פורטוגלי

אזרחים רבים, יוצאי עדות צפון אפריקה ואירופה הם חלק משושלת שגורשה בגירוש ספרד ופורטוגל, בעקבות חוקי האזרחות של פורטוגל והרצון לכפר על עוול היסטורי זה, חלק גדול מיוצאי העדות האלו זכאים לקבלת דרכון פורטוגלי. ניתן להבין האם זכאים לדרכון או לא, ולהתניע את התהליך באופן פשוט ואינטרנטי. השירותים הללו יתנו אומדן גבוה בשאלת הסיכויים לקבלת הדרכון שמשמעותו אזרחות פורטוגלית.

 

 

מאגר השמות

המסננת הראשונה בתהליך האזרחות הפורטוגלית הוא הקהילות היהודיות בפורטוגל. ישנן שתי קהילות יהודיות מרכזיות – ליסבון ופורטו. השלב הראשון הוא יצירת קשר איתן, בשלב זה הן קובעות האם בשורשי המשפחה יש אותנטיות פורטוגלית או לא. כלי אונליין שמסייע להבין האם הקהילה תאשר או לא הוא מאגר השמות של ממשלת פורטוגל. משמעותו של מאגר השמות הזה, הוא רשימת שמות משפחה, שאם מוכיחים קשר קרבה משפחתי לשמות המשפחה האלו, זוהי אינדיקציה לכך שהפוטנציאל לאישור הקהילה גבוה.

 

 

היעזרות בעורך דין מומחה

במידה ורואים שהסיכויים גבוהים, כדאי מאוד מאוד ליצור קשר עם עורך דין שמתמחה בדיני האזרחות הפורטוגלים – על כל הדקויות והמשמעויות של החוק. ההיעזרות בעורך הדין מסייעת לחסוך זמן ומקלה על ההתמודדות המייגעת עם הבירוקרטיה הפורטוגזית. התמודדות לא נכונה עם הטפסים השונים תגרור אגרות רבות שלא לצורך, תעלה את הסיכויים שלא לקבל את האזרחות המיוחלת ותגזול זמן רב. ניתן ליצור קשר עם עורכי דין מומחים אונליין והם יודעים לתת הערכת זמנים וסיכויים, בהתאם לעובדות הספציפיות של התיק. למשל, מומלץ מאוד להיעזר בשירותים של ישראל מזרחי – הוצאת דרכון פורטוגלי.

 

 

אילן יוחסין

אחד מהשלבים הדרושים להוכחת הקשר לפורטוגל הוא הכנה של אילן יוחסין. גם לשם כך ישנן חברות המתמחות בדיוק בעניין זה ויכולות להכין אילן יוחסין אונליין. משמעותו של אילן היוחסין היא הוכחת הקשר לנושאי שם המשפחה שנמצאים במאגר השמות שזכאים לאזרחות פורטוגלית. קיומו של אילן יוחסין ממין זה יכול לסייע להערכה של הסיכויים האם תוכל להתקבל האזרחות המבוקשת או לא. ניתן לעשות זאת ביחסית פשוט תוך הזנת מידע על המשפחה מספר דורות אחורה.

 

 

מקרים חריגים

ישנם מקרים שבהם הזיקה של עדה לגירוש פורטוגל היא יותר עקיפה, במקרים מן הסוג הזה גם הערכת הסיכויים לקבלת האזרחות לא יכולה להיעשות ישירות מהאינטרנט, דוגמא למקרה כזה הוצאת דרכון פורטוגלי ליוצאי עיראק. כאשר מדובר במקרה מעט מורכב יותר, יש להיעזר במשרד עורכי דין שמתמחים בהוצאת דרכון פורטוגלי כבר מהרגע הראשון. משרדי עורכי הדין המוצלחים פועלים בשיתוף פעולה עם משרדים מקומיים ובכך הם מגדילים את הסיכויים לקבלת אזרחות – דבר שמשמעותי במיוחד במקרים החריגים. על אף שהוודאות לקבלת האזרחות היא נמוכה יותר, כאשר שוכרים את בעלי המקצוע הנכונים הוכחה מסוג זה היא אפשרית לחלוטין ונעשתה בעבר.

דרכון פורטוגלי

490 בניית אתרים - סמל
בניית אתרים
מבית עשהאל דרייר בע"מ

בניית אתרי אינטרנט על תשתית וורדפרס, אתרים ברמה הגבוהה ביותר מתאימים לקידום במנועי החיפוש, מבית עשהאל דרייר מקדם אתרים מקצועי עם צוות שיודעים להבריג את האתרים שלכם במקום הראשון.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
מחפש את החברה שתבנה את האתר שאתה חולם עליו?
חייג עכשיו!
קופונים
שיווק דיגיטלי
איך אפשר לשווק את העסק באמצעות קופונים?

בזמנים תחרותיים אלה, מציאת דרכים חדשות ויצירתיות למשוך לקוחות ולהגדיל את המכירות חיונית יותר מתמיד. קופונים הם כלי שיווק יעיל שיכול לעזור לך להשיג את