גיוס משקיעים – איך תעשו את זה נכון

קופת חיסכון
תוכן העיניינים

אם אתם מחפשים אחר חיבור בין משקיעים ליזמים, כנראה שיש בידיכם רעיון שאתם מעוניינים לקדם, אולי אפילו סטארטאפ.

ונגזים ונאמר, אולי גם סטארטאפ שמרגיש לכם כמו חלום חייכם, שאין סיכוי שהוא ייכשל.

אבל בפועל, יזמים נתקלים בלא מעט קשיים במהלך הדרך והם זקוקים לסיוע תמידי וצמוד.

בין אם אתם יזמים או משקיעים במיזמים, אתם רוצים לדעת מול מי אתם עובדים. כמו כן, אתם רוצים לדעת מי עומד מאחורי המיזם, מה הן כוונותיו, מה הידע שלו בתחום, מה הידע שלו בתחומים מלבוד תחום המיזם ועוד. אלו שאלות חשובות, שכל יזם וכל משקיע ישמח לקבל עליהן את התשובות. כשיש חברה שמחברת בצורה נכונה בין יזמים למשקיעים, כל התמונה הופכת לברורה יותר. וכאן נכנסת לתפקידה חברת SEEDBIZ, שלמעשה מקשרת ומחברת בין יזמים למשקיעים.

 

החיבור בין יזמים למשקיעים

סידביז (SEEDBIZ) היא חברה הכוללת צוות ליבה בעל ניסיון רב, שמורכב מאנשי מקצוע בתחומים פיננסיים, מקצועיים ועוד. עם המון ידע וניסיון, למעשה החברה מסוגלת לאתר עבור יזמים את המשקיעים הנכונים ולחברם בצורה נכונה.

כל יזם שמחפש משקיע למיזם שלו, יודע עד כמה מורכב לאתר את המשקיע הנכון. מצד אחד, היזם רוצה לעבוד עם משקיע שיש לו נגיעה אישית למיזם. מצד שני, לא מעט יזמים היו מעדיפים שהמשקיע ייתן להם יד חופשית בכל מה שקשור לתפעול המיזם. הסוד למצוא את דרך המלך, את האמצע. מה עוד חשוב לדעת לגבי גיוס משקיעים און גיוס הון למיזמים?

 

מציאת המשקיע הנכון למיזם וסטארטאפ

בכדי למצוא את המשקיע הנכון למיזם כזה או אחר, יהיה צורך לקחת בחשבון פרמטרים כמו יכולת לגייס הון על ידי המשקיע, אבל בהחלט לא רק. יש צורך לייצר דרך ברורה עבור בעלי הרעיון של המיזם, ככה שהם יוכלו להציג אותו בצורה הנכונה בפני משקיעים. כמו כן, יש לבנות תשתית מקיפה שתחבר את כל חלקי הפאזל עבור היזמים והמשקיעים.

אם אתם מעוניינים לאתר את המשקיע הנכון למיזם שלכם, חברות כמו SEEDBIZ ימליצו לכם למקם את הפוקוס על היזם, לאו דווקא על המיזם עצמו. בפועל, הכוח המניע מאחרי המיזמים הוא הכוח הנקרא "הכוח האנושי". כל משקיע יתעניין במיזם שלכם, אבל משקיע רציני צריך להתעניין בכם לא פחות מהמיזם עצמו.

 

מה עוד חשוב לדעת כשמחפשים אחר משקיע?

עוד חשוב לזכור, ישנם משקיעים הגונים ומשקיעים הגונים פחות. בחיפושיכם אחר משקיע במיזם שלכם, אתם עשויים להיתקל במשקיעים שדורשים דרישות מוגזמות. למשל, מתן סכום השקעה תמורת אחוזים גבוהים במיזם. אם אינכם בטוחים בכדאיות של ההשקעה, אל תמהרו לפעול. יהיה חשוב לקבל את כל המספרים מראש, לשקלל אותם ולהגיע להחלטה מושכלת ומחושבת. אמנם זה מרגש כשרוצים להשקיע בכם, אבל חשוב לא לפעול מהר מדי ובאופן פזיז.

 

השקעה פיננסית

490 בניית אתרים - סמל
בניית אתרים
מבית עשהאל דרייר בע"מ

בניית אתרי אינטרנט על תשתית וורדפרס, אתרים ברמה הגבוהה ביותר מתאימים לקידום במנועי החיפוש, מבית עשהאל דרייר מקדם אתרים מקצועי עם צוות שיודעים להבריג את האתרים שלכם במקום הראשון.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
מחפש את החברה שתבנה את האתר שאתה חולם עליו?
חייג עכשיו!
איבוד שיער
כללי
מהו טיפול PRGF לנשירת שיער?

נשירת שיער הינה תופעה נפוצה שפוגעת באופן ניכר בביטחון העצמי ובתחושת הדימוי העצמי. מי שסובלים ממנה תרים אחר מידע שיחזיר להם את הביטחון ויאפשר ליהנות

מנהל המציע את שירותיו ללקוח
כללי
3 טיפים לניהול מוצלח של מועדון לקוחות

בעולם העסקים התחרותי המאפיין את תקופתנו, שימור לקוחות קיימים הוא משימה קריטית כמעט כמו גיוס לקוחות חדשים. מועדון לקוחות יכול להיות כלי שיווקי חזק, המסייע