אם אתה לא שם אתה לא קיים: החשיבות שבבניית אתר אינטרנט

אם אתה לא שם אתה לא קיים: החשיבות שבבניית אתר אינטרנט
תוכן העיניינים

בשנים האחרונות אנחנו ערים לצמיחה מסיבית של תחום אתרי האינטרנט. יותר ויותר בעלי עסקים, מבינים את החשיבות של נכס דיגיטלי ואת היתרונות הרבים שיש בהקמת אתר. למה בעצם כל כך חשוב להקים אתר לעסק שלכם?

 

פרסום לכולם

בעבר האפשרות לפרסם, הייתה במדיה המסורתית: טלוויזיה, שילוט חוצות עיתונות וכו', מדיות שהיו יקרות מאוד, לכן פרסום בהן היה בעיקר נחלתם של מותגי ענק ותאגידים. אבל אז, נכנס האינטרנט לעולמנו. נדב אונגר בנייה וקידום אתרים, ממליץ לכל בעל עסק להקים אתר, בעיקר בגלל הנוכחות הדיגיטלית שהפכה לקריטית בשנים האחרונות.

אם אתה לא שם אתה לא קיים: החשיבות שבבניית אתר אינטרנט

מה היתרונות בהקמת אתר?

להקמת אתר יתרונות רבים, מנינו פה את שלושת היתרונות העיקריים:

 

1 | נוכחות

היום, כמעט כל חיפוש של בית עסק, מתחיל בגוגל. תחשבו על עצמכם, אתם מעוניינים לחפש עורך דין, פסיכולוג, או אפילו אינסטלטור, ככל הנראה שתתחילו את החיפוש באחד ממנועי החיפוש. אם אין לכן אתר אינטרנט, אתם אפילו לא במודעות של אותו הלקוח הפוטנציאלי שחיפש את השירות שאתם נותנים.

 

2 | עלות אל מול תועלת

אתר הוא נכס דיגיטלי והוא כאן כדי להישאר. האתר נמצא כדי לשרת אתכם לטווח הארוך, תוכלו לשנות את המידע בו, לעדכן את הלקוחות בשירותים חדשים ואפילו להציג קטלוג מוצרים, במידה ויש לכם. העלות של הקמת אתר נמוכה באופן יחסי, היות ומדובר בנכס שנשאר איתכם לפרק זמן ארוך.

 

3 | אפשר להתחיל לפרסם

אתר נותן לכם את האופציה להתחיל ולפרסם את השירותים או המוצרים שאתם מציעים, לקהלי יעד רלוונטיים. מודעות בפייסבוק, מודעות חיפוש בגוגל ואפילו באנרים באתרים השונים, ברגע שיש לכם אתר כל האפשרויות עומדות לרשותכם.

אם אתה לא שם אתה לא קיים: החשיבות שבבניית אתר אינטרנט

מה עוד חשוב לדעת כאשר בונים אתר?

חשוב להיעזר בשירותיו של מי שמכיר את התחום לעומק. על מנת להקים אתר שמנועי החיפוש "יאהבו" ויעלו באופן אורגני בחיפושים, חשוב לדעת לכתוב את הקוד בצורה טובה ונכונה.

כאשר אנחנו מחפשים משהו בגוגל או במנוע חיפוש אחר, אותו מנוע חיפוש יציג לנו את האתרים שמבחינתו הם האיכותיים ביותר, סימול האיכות מתבסס על איכות הקוד (כמה קל למנוע החיפוש לסרוק את האתר ולהבין על מה הוא מדבר), רלוונטיות, פופולריות ועוד אלמנטים נוספים.

לצד זאת, כשהאתר באוויר, חשוב לשלב איש SEO, שידאג שהאתר שלכם יהיה תמיד גבוה בחיפושים, במילות חיפוש רלוונטיות. לדוגמא, אם אתם עו"ד לתעבורה ומתמחים בעברות תנועה חמורות, כדאי שתעלו בחיפוש הזה, על מנת שהלקוח הפוטנציאלי יפנה או ישאיר ליד.

 

לסיכום

אם יש לכם עסק אבל איןח לכם אתר, אתם בהחלט מפספסים קהל גדול ורלוונטי. מומלץ להקים אתר עשיר שיציג את השירותים או המוצרים שאתם נותנים ולשלב איש SEO בתהליך, כדי לדאוג שהאתר גם יעלה גבוה בחיפוש בצורהה אורגנית. בהצלחה!

אם אתה לא שם אתה לא קיים: החשיבות שבבניית אתר אינטרנט

490 בניית אתרים - סמל
בניית אתרים
מבית עשהאל דרייר בע"מ

בניית אתרי אינטרנט על תשתית וורדפרס, אתרים ברמה הגבוהה ביותר מתאימים לקידום במנועי החיפוש, מבית עשהאל דרייר מקדם אתרים מקצועי עם צוות שיודעים להבריג את האתרים שלכם במקום הראשון.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
מחפש את החברה שתבנה את האתר שאתה חולם עליו?
חייג עכשיו!
חשוב להשקיע באתר העסק שלך
בניית אתרים
למה חשוב להשקיע באתר של העסק שלך?

בעידן שלנו בו הכל קורה ומתקיים באינטרנט, השקעה באתר לעסק שלך היא לא רק שדרוג מודרני אלא חובה של ממש. אתר אינטרנט מקצועי ונגיש של

6 טיפים לבניית אתר מצליח לעסק שלך!
בניית אתרים
6 טיפים לבניית אתר מצליח לעסק שלך!

אחד המרכיבים המרכזיים של נוכחות ברשת הוא ניהול של אתר אינטרנט מעוצב, יעיל ומצליח. האתר מהווה לעתים קרובות נקודת הקשר הראשונה עם הלקוחות פוטנציאליים ולכן

בניית אתר לעסק קטן
בניית אתרים
מה החשיבות של בניית אתר לעסק קטן

בעידן הדיגיטלי של היום, נוכחות חזקה באינטרנט היא חיונית להצלחתו של כל עסק, ללא קשר לגודלו. בניית אתר לעסק קטן הפכה להיות הכרח של ממש

שופיפיי בעברית
בניית אתרים
5 סיבות להפוך את אתר השופיפיי לעברית

מסחר אלקטרוני הוא תחום שנמצא בצמיחה מתמדת בשנים האחרונות, ועם ההתפתחות שלו עולה גם הצורך בפלטפורמות נוחות וידידותיות למשתמש. שופיפיי היא מערכת נוחה שעושה מאמצים