איך מחייגים לארה"ב?

חייג לארה"ב
תוכן העיניינים

בעבר שיחת טלפון לארצות הברית הייתה פריווילגיה ששמורה לאנשים עשירים במיוחד וגם אז רק למקרים מיוחדים של שיחות חשובות ביותר. כיום ניתן להתקשר לארצות הברית בקלות ובמחיר לא גבוה במיוחד. זאת בשל ההתקדמות במערכת התקשורת העולמית בעשורים האחרונים. אבל איך מחייגים לארצות הברית וכיצד ניתן לקיים שיחות עם ארצות הברית? 

 

שיחות לארצות הברית באמצעות שימוש ברשת האינטרנט

המידע שמועבר בשיחות טלפון לארצות הברית צריך לעבור מרחק עצום של קילומטרים, כמעט לצד השני של העולם. למרות זאת קיימות מספר אפשרויות לקיום שיחות בין ישראל לארצות הברית באמצעות שימוש ברשת האינטרנט. לצורך קיום שיחות אלה יש להוריד תוכנה מסוג מסוים לטלפון הנייד או למחשב.

באמצעות שימוש בתוכנה ניתן לתקשר בין ארצות הברית לישראל באודיו בלבד או בווידאו ואודיו ביחד. ככל שרשת האינטרנט שאליה מחוברים המכשירים שביניהם נוצרת התקשורת, חזקה ומהירה יותר, כך השיחה בין המכשירים תהיה ברורה יותר ויהיו בה פחות הפרעות וניתוקים.

 

איך עובדת מערכת התקשורת לשיחות עם ארצות הברית?

בנוסף לאפשרויות השונות לשוחח עם ארצות הברית דרך האינטרנט, קיימת גם אפשרות להשתמש ברשת התקשורת בתשלום לצורך ביצוע השיחה. מערכת זאת עובדת באמצעות מרכזיות ממוחשבות, שמעבירות את השיחה ממרכזייה אחת לשנייה עד להגעה ליעד. המידע הקולי שמועבר בשיחה מועבר באמצעות סיבים אופטיים שמקשרים בין ישראל וארצות הברית.

בשני העשורים האחרונים חלה התפתחות טכנולוגית משמעותית בתחום השיחות הבין לאומיות, וכתוצאה מכך השיחות בין ישראל לארצות הברית מתחברות בשניות מועטות מרגע החיוג, ואיכות השיחה היא גבוהה וללא ניתוקים במהלכה. בנוסף לכך, ההתפתחות הטכנולוגית עזרה בהורדת המחיר לשיחות אלה, ועל כך נרחיב בפסקאות הבאות.

 

איך לחייג לארצות הברית?

חיוג לארה"ב כולל מספר שלבים. הראשון שביניהם הוא מציאה של קוד הקידומת של העיר או האזור אליהם תרצו להתקשר. ביצוע חיוג לארצות הברית מורכב מהקלדה של מספר המדינה, במקרה של ארצות הברית המספר הוא 1, ולאחר מכן הקלדה של קוד הקדימות של העיר או האזור אליהם תרצו לחייג. לדוגמא הקידומת של העיר ניו יורק היא 646.

 

עלות השיחות לארצות הברית

עלות השיחות לארצות הברית ירדה משמעותית בשנים האחרונות. למרות זאת המחיר יכול להיות די גבוה, אם לא הזמנתם חבילת שיחות מראש. המחיר של שיחה מזדמנת לארה"ב היא כ-7 שקלים לדקת שיחה. לעומת זאת בעת רכישת חבילת שיחות, תוכלו לקיים מספר רב של שיחות בעלות של עשרות שקלים בודדים בחודש.

 

שיחות טלפון עם ארצות הברית – סיכום

בשנים האחרונות השיחות בין ישראל לארצות הברית התרבו מאוד ואופן הביצוע של שיחות אלה נעשה פשוט מאוד. במידה ואתם רוצה לחייג למדינה זאת או אחרת בארצות הברית, כל שעליכם לעשות הוא למצוא את הקידומת של העיר או האזור אליהם תרצו להתקשר.

חייג לארה"ב

490 בניית אתרים - סמל
בניית אתרים
מבית עשהאל דרייר בע"מ

בניית אתרי אינטרנט על תשתית וורדפרס, אתרים ברמה הגבוהה ביותר מתאימים לקידום במנועי החיפוש, מבית עשהאל דרייר מקדם אתרים מקצועי עם צוות שיודעים להבריג את האתרים שלכם במקום הראשון.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
מחפש את החברה שתבנה את האתר שאתה חולם עליו?
חייג עכשיו!
איזה סוגי אטרקציות נינג'ה קיימות בישראל
כללי
איזה סוגי אטרקציות נינג'ה קיימות בישראל?

אטרקציות נינג'ה צברו פופולריות עצומה בשנים האחרונות. האטרקציות האלה מספקות חוויה ייחודית של ספורט, כיף ופעילות גופנית, ומציעות שפע של הזדמנויות לאתגר את עצמכם. בישראל,

עֵסֶק
כללי
5 יתרונות בשירותי ענן עסק שלכם

אם יש לכם עסק, הדבר החשוב ביותר הוא להבין כיצד הופכים אותו ליעיל יותר. התייעלות בעסק יכולה להיעשות במספר דרכים, ואחת מהן היא להעביר את

כוח הגנה דינמי
כללי
מה לומדים בקורס הכנה ליחידת 8200?

אחת היחידות המובחרות והמבוקשות ביותר בצה"ל היא 8200. רבים שמסיימים את שירותם הצבאי ביחידה זו ממשיכים אל משרות מצוינות ומתגמלות בהייטק לאחר מכן, מה שהופך