איך בונים אסטרטגיה נכונה לקידום אתרים בגוגל

אסטרטגיית SEO
תוכן העיניינים

מעוניינים לקדם את האתר שלכם בגוגל ולא ממש יודעים מאיפה להתחיל? לא רבים יודעים שכמו להרבה דברים אחרים, גם לקידום אתרים בגוגל יש אסטרטגיה ברורה שצריך להכיר, לתכנן אותה, ולפעול לפיה. במאמר זה נפרט כל מה שחשוב לדעת לגבי אסטרטגיה לקידום אתרים בגוגל.

 

מה היא אסטרטגיה לקידום אתרים בגוגל?

קידום אתרים בגוגל היא פעולת קידום האתר שלכם כך שיופיע במקומות הראשונים בתוצאות החיפוש בגוגל, כאשר מקלידים את הנושא אליו האתר שלכם מוכוון. המטרה היא לחשוף את האתר שלכם לכמה שיותר עיניים ולהביא אליו גולשים רבים, שיישארו בו ויחזרו אליו בהמשך.

באופן כללי קידום אתרים בגוגל נועד להגדיל את הטראפיק של הגולשים באתרכם ולכן לכל מי שיש עסק או אתר אישי כלשהו, מדובר בעניין חשוב שמקדם אותו. אנשים רבים טועים לחשוב שאין יותר מדי מה לתכנן בכל הנוגע לקידום אתרים, אך האמת היא שלקידום אתרים בגוגל יש אסטרטגיה שלמה שחשוב להכיר ולתכנן כמו שצריך.

 

בניית אסטרטגיה לקידום אתרים בגוגל: כל השלבים

לאחר שהבנו מה הוא קידום אתרים בגוגל ומדוע צריך אסטרטגיה לקידום אתרים בגוגל, נפרט כעת את השלבים לאסטרטגיה זו.

  1. קביעת מטרה: כמו בכל אסטרטגיה, חשוב לפני שיוצאים לדרך לקבוע את המטרה שלשמה התכנסנו כאן. במקרה זה, המטרה היא קידום האתר, אך האם לצורך הגדלת מכירות או לצורך קידום אג'נדה כזו או אחרת? אולי המטרה היא לגייס מתנדבים או תורמים לצורך כלשהו? לאחר שנקבע את המטרה של קידום האתר, נוכל להתקדם לשלב הבא.
  2. בדיקת האתר: עוד לפני קידום האתר עצמו חשוב לבדוק את האתר מבחינת פיצ'רים שונים כגון האם הוא עולה במהירות, האם יש לו כותרת ותיאור שמתאימים לשימוש בתוצאות גוגל, האם יש לאתר מפה והאם האתר מתאים לשימוש בטלפון הנייד. בעיות נוספות שקיימות באתר ימופו ויתוקנו כדי שהוא יהיה מוצג בגרסתו הטובה ביותר לקראת קידומו בגוגל.
  3. מילות מפתח: כעת מתבצע מחקר לגבי מילות המפתח הרלוונטיות ביותר לאתר ואלו שיביאו אליו הכי הרבה גולשים שמחפשים את הנושא שלו בגוגל. לאחר מכן מתבצעת בניית התוכן והקישורים על סמך מילות המפתח האלו, על ידי טכניקה מיוחדת של קידום אתרים מתקדם.

 

אנשי מקצוע יטפלו בקידום האתר שלכם בצורה הטובה ביותר

על מנת לתפעל את אסטרטגיית קידום האתר בצורה הטובה ביותר כדאי לפנות לאנשי מקצוע המתמחים בקידום אתרים שיהיו אחראיים מא' ועד ת' בכל הקשור לקידום האתר שלכם בגוגל.

 

לסיכום

אסטרטגיה לקידום אתרים בגוגל אינה עניין של מה בכך. יש להתחשב במספר שלבים כגון קביעת המטרה לקידום האתר, בדיקת האתר עצמו ושימוש במילות מפתח וקישורים על מנת לקדמו בגוגל. אנשי מקצוע לקידום אתרים יעשו זאת בצורה הטובה ביותר.

אסטרטגיית SEO

490 בניית אתרים - סמל
בניית אתרים
מבית עשהאל דרייר בע"מ

בניית אתרי אינטרנט על תשתית וורדפרס, אתרים ברמה הגבוהה ביותר מתאימים לקידום במנועי החיפוש, מבית עשהאל דרייר מקדם אתרים מקצועי עם צוות שיודעים להבריג את האתרים שלכם במקום הראשון.

לקבלת הצעת מחיר מלאו את הפרטים

מאמרים נוספים בנושא
מחפש את החברה שתבנה את האתר שאתה חולם עליו?
חייג עכשיו!
מטוס מנייר
קידום אתרים
שיטות המוכרות לקידום אתרים אונליין

קידום אתרים הוא צירוף של מספר נושאים: תוכן, קישורים ואופטימיזציה, במינונים שונים ועם דגש אחר לכל אתר, שמטרתם ביחד היא, שיפור מיקומו של אתר מסוים,